Czosnek pomoże dobrze rozwijać się rośliniepixabay.com/ARLOUK

Dodaj czosnek do roślinki. Zacznie kwitnąć w niewyobrażalnym tempie

Czosnek może być użyty nie tylko w naszej kuchni - jeśli przygotujemy z niego miksturę dla roślinki, której chcemy wspomóc wzrost, szybko zaobserwujemy efekty. Właściwości czosnku zapewnią również ochronę kwiatu.

Czosnek pysznie smakuje w wielu daniach. Co powiecie, kiedy wspomożemy nim rozwój naszego domowego storczyka? Jeśli jesteś fanem własnych roślin hodowanych na parapecie, czosnek przyjdzie ci z pomocą. Wystarczy dodać ząbek czosnku do roślinki i obserwować efekty. Roślina odwdzięczy ci się wspaniałym zdrowiem i smakiem.

Kupił głodnym bezdomnym jedzenie. Właścicielka restauracji wyrzuciła je do śmietnika, jej komentarz nie mieści się w głowieKupił głodnym bezdomnym jedzenie. Właścicielka restauracji wyrzuciła je do śmietnika, jej komentarz nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Czosnek w doniczce rozwiąże wiele problemów z roślinami

Jeśli jesteś posiadaczem storczyka, który nie do końca chce z tobą współpracować, warto pomyśleć nad rozwiązaniami jak zmusić go do kwitnięcia. Oczywiście, w sklepach możemy kupić wiele środków chemicznych, które przyspieszają proces kwitnięcia, jednak może najpierw warto zastanowić się nad domowymi, zdrowymi i bezpiecznymi sposobami.

Dzisiaj grzeje: 1. Lidl w Hiszpanii rozwiązał problem "macania" pieczywa. W Polsce powinno być podobnie?

2. Możesz dostać mandat 500 zł jadąc samochodem podczas pandemii. Majówkowa akcja policji na polskich drogach

Aby przygotować domowy specyfik, wlej do garnka litr wody i wrzuć do niego 3 obrane i zmiażdżone ząbki czosnku. Zagotuj wodę i odstaw wywar na 24 godziny pod przykryciem. Następnego dnia, musisz zrobić coś niespodziewanego. Musisz namoczyć storczyka w wywarze przez około 30 minut. Pamiętaj, aby się nie pomylić i nie podlewać wywarem kwiatu. Powtarzaj proces raz na miesiąc, a zobaczysz kolosalną różnicę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu storczyki będą kwitły o wiele częściej, będą miały ładniejsze kolory oraz dłużej utrzymają kwiaty. Pochwal się wywarem z czosnku innym fanom storczyków, rezultaty jego stosowania są niebywałe.

Najlepsze newsy:

  1. Poszukiwania Kacperka nagle wznowione. Przełomowa teoria służb, najbardziej prawdopodobne wydarzenia
  2. Znaki zodiaku najgorszych żon. Problemy zaczną się od razu po ślubie, lepiej się w to nie pakuj
  3. Do mizerii dodajesz sól i pieprz? Najlepsi kucharze mają dla ciebie ważną wskazówkę, wystrzegaj się 1 popularnego błędu
  4. Nie wyrzucaj paragonów nawet po drobnych zakupach. Są cenne, kryją w sobie niesamowitą wartość
  5. Eksperci ostrzegają przed kupowaniem na grilla uwielbianego produktu. Majówka, może skończyć się ponuro
  6. Na Twojej skórze pojawiło się dziwne znamię? Uważaj, ponieważ może być objawem niebezpiecznej choroby

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł