"Czterej pancerni i pies"Screen z filmu na kanale Karol Gie na Youtubie, screen serialu Czterej pancerni i pies

Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak

"Czterej pancerni i pies" są kultowym serialem, który do dzisiaj jest w pamięci milionów Polaków. Jedna z kultowych scen skrywa w sobie ciekawą historią. Popularna zupa stała się dla aktorów niejadalna.

"Czterej pancerni i pies" łączą pokolenia - serial ma wielkich fanów w różnym wieku. Choć dzisiaj widać na nim ząb czasu, humor dalej potrafi rozbawić, a starsi ludzie maja wielką nostalgię do wielu scen, które głęboko zakorzeniły się w naszej kulturze. Jedna z nich odbiła się echem nie tylko na widzach. Aktorzy z jej powodu znienawidzili zupę, która w Polsce ma status kultowej. Wszystko przez rzeczy, które musieli robić na planie zdjęciowym.

Szukał borowików, a przeżył chwile grozy. Gdy Tomasz Zimoch zobaczył porażające znalezisko, od razu zadzwonił po służbySzukał borowików, a przeżył chwile grozy. Gdy Tomasz Zimoch zobaczył porażające znalezisko, od razu zadzwonił po służbyCzytaj dalej

"Czterej pancerni i pies" - aktorom obrzydła zupa po szczególnym doświadczeniu

Aktorzy grający w serialach czy filmach zgodnie twierdzą, że sceny, na których muszą coś jeść, są jednymi z najgorszych. Niezależnie od skali produkcji, czy została wyprodukowana w Polsce, czy w Hollywood - gwiazdy kina ze zgrozą wspominają pracę na planie z kulinariami. Jak czytamy na portalu Kobieta Interia, gwiazdy serialu "Czterej pancerni i pies" pracowali w myśl zasady: jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

Największym problemem aktorów, którzy przed kamera muszą spożywać jedzenie, są duble. Wystarczy mały błąd, który nie spodoba się reżyserowi, a cała scena musi być nagrana i zagrana od nowa. W jej trakcie wiele osób odgrywających postacie nie może udawać, że je, więc zapełniają swoje żołądki kolejnymi widelcami czy łyżkami. Znienawidzonym daniem przez obsadę kultowego serialu była grochówka, którą jedli tak długo, że cały garnek zdążył już dawno wystygnąć.

"Aktorzy solidarnie się do niej zniechęcili i zapowiedzieli, że nigdy więcej nie tkną na planie grochówki" czytamy na portalu Kobieta Interia. Scena polegała na jedzeniu przez załogę czołgu polowej grochówki, która choć ukochana przez większość z nas, zbrzydłaby każdemu, kto musiałby jeść ją kilkanaście razy przez cały dzień albo i dłużej.

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 500 plus z problemami. Nie zauważysz zmian, możesz nie dostać świadczenia
  2. Niespodziewanie wróciła obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Może dotknąć tysiące osób
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: kobieta.interia.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł