Niedziela handlowa jest dzisiaj?
Canva.com / Vera_Petrunina

Czy 25 kwietnia wypada niedziela handlowa?

Niedziela handlowa w tym roku przypada tylko siedem razy. Wielu smakoszy zastanawia się nad tym, czy dziś może udać się na zakupy bez większych problemów. Jedno jest pewne, wielbiciele kulinariów mają dziś powody do radości.

Niedziela handlowa z pewnością jest jedną z tych rzeczy, na którą z niecierpliwością wyczekuje cała masa osób. Tego typu możliwość nie jest najczęstsza i wielu smakoszy przyzwyczaiła się już do sklepów zamkniętych w niedzielę. Jak jest dzisiaj?

Czy dziś przypada niedziela handlowa?

Ku uciesze wielu osób, niedziela handlowa jest właśnie dziś. Takiej okazji nie mogły nie wykorzystać uwielbiane supermarkety. Smakosze na widok niektórych promocji mogą poczuć zawroty głowy. 25 kwietnia jest dobra okazją na zakupy.

Niedawno wspominaliśmy o petycji, która wnioskowała za tym, by niedziela handlowa dotyczyła każdego tygodnia. Nie da się ukryć, że wraz z upływem lat, takich dni jest coraz mniej. W samym 2021 roku do dyspozycji mamy zaledwie siedem niedziel handlowych.

25 kwietnia to niedziela handlowa. W związku z tym sklepy spożywcze staną dla nas otworem. Warto przyjrzeć się z bliska temu, co przygotowała dla nas Biedronka i Lidl. Dzisiejszy dzień z pewnością sprzyja oszczędzaniu na zakupach.

Jakich naczyń nie powinno się wkładać do zmywarki?Jakich naczyń nie powinno się wkładać do zmywarki?Czytaj dalej

Niedziela handlowa w Biedronce

Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób przyciągnąć do siebie smakoszy. Niedziela handlowa wiąże się ze sporymi rabatami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Najbardziej ucieszą się wielbiciele łakoci.

Niedziela handlowa

(Canva.com / Vera_Petrunina)

Tylko 25 kwietnia podczas zakupów w supermarketach Biedronka warto sięgnąć po lody familijne Carte D'or. Przy kupnie dwóch opakowań, tańsze z nich otrzymamy w gratisie. Warunkiem jest posiadanie karty Moja Biedronka.

Niedziela handlowa w sklepach Biedronka to również tańsze cukierki. Uwielbiane łakocie a wagę można dziś dostać po o wiele niższej cenie. Okazuje się, że za wybrane cukierki zapłacimy tylko 0,99 zł za 100 g. Z pewnością ucieszy to wielu smakoszy. Więcej promocji można znaleźć w naszym wcześniejszym artykule.

Co przygotował dla nas Lidl?

Lidl również przygotował ciekawą ofertę na ten wyjątkowy weekend. Odwiedzając popularny supermarket, możemy skorzystać z promocji dotyczących wyrobów mięsnych. Przykładowo karkówka wieprzowa marki Rzeźnik została przeceniona o 50%. Tym samym zapłacimy dziś za nią zaledwie 9,49 zł.

Dodatkowo Lidl postanowił obniżyć cenę niektórych owoców. Już tylko dziś czerwone winogrona bezpestkowe dostaniemy taniej o 38%. Za kilogram uwielbianego specjału zapłacimy 7,99 zł. Z pewnością zainteresuje to wielu smakoszy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Gazeta Wiadomości; Lidl.pl; Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł