Daniel Martyniuk z ojcemPIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Niespodziewane wyznanie Daniela Martyniuka, chodzi o bliskich. Wcześniej prowadził restaurację, wiemy co było w menu

Daniel Martyniuk znów na językach całej Polski. Życie prywatne syna słynnego Zenka budzi ogromne emocje. Mężczyzna chce zakończyć pewien etap swojego życia. Ostatnio, zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem. Chodzi o bliskie osoby. Kilka lat temu Daniel Martyniuk był właścicielem restauracji w Białymstoku. Serwowano w niej same frykasy, znamy jej menu.

Daniel Martyniuk budzi wiele emocji. Syn słynnego Zenka niedawno rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną. Para ma z sobą córkę Laurę. Niestety, sprawa rozwodowa nie przebiegała w spokojnej atmoferze. Udzieliła się ona równiż bliskim Daniela. Okazuje się, że publiczne kłótnie odeszły do przeszłości, najnowsze wyznanie Daniela Martyniuka zaskakuje i daje nadzieje, na to że w rodzinie słynnego gwiazdora disco - polo zapanuje upragniony spokój. Mężczyzna kilka lat temu prowadził w Białymstoku elegancką restaurację. Jej menu robiło ogromne wrażenie.

Smutnie wieści o Alicji Majewskiej, tak źle jeszcze nie bylo. Kiedyś opowiadala o swoich ulubionych potrawach i gotowaniuSmutnie wieści o Alicji Majewskiej, tak źle jeszcze nie bylo. Kiedyś opowiadala o swoich ulubionych potrawach i gotowaniuCzytaj dalej

Daniel Martyniuk zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem. Kilka lat temu prowadził restaurację, znamy menu.

Daniel Martyniuk nie poszedł w ślady słynnego ojca. W przeciwieńtwie do Zenka Martyniuka nie jest gwiazdą muzyki. Mężczyzna próbował swoich sił w innym biznesie, prowadził elegancką restaurację "Jack Sparrow". Inspiracją do jej powstania były dalekie podróże m.in. na egzotyczne Karaiby. Lokal charakteryzował się kolonialnym wystrojem oraz niebanalnym menu. Można w nim było spróbować specjałów kuchni śródziemnomorskiej np.duszone krewetki i mule oraz klasyki polskiej kuchni m.in. tatar wołowy i golonkę na zasmażanej kapuście. Daniel Martyniuk mógł liczyć na ogromne wsparcie swojej mamy Danuty, która prywatnie kocha gotować i doskonale zna się na kuchni. Kobieta osobiście nadzorowała pracę kucharzy i kelnerów, tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niestety, jak podaje portal bialystok.naszemiasto.pl lokal został zamknięty i sprzedany. Niedawno Daniel Martyniuk zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem. Czy jeszcze wróci do bycia restauratorem? Na razie ma inną ważną do spełnienia misję. Jego słowa dają nadzieję na spokój w rodzinie Martyniuków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  2. TVN przekazał ostrzeżenie dla Polaków, będzie się działo. Lepiej odłożyć wyjazdy
  3. Doskonała surówka z ogórków kiszonych. Dodatek popularnego warzywa niesamowicie podkręci ich smak

Niespodziewane wyznanie Daniela Martyniuka. Chodzi o jego bliskich.

Po ciężkim rozwodzie i medialnym zamieszaniu, Daniel Martyniuk chce uporządkować swoje relacje z byłą żoną Eweliną, jej rodzicami i córką. "Chciałbym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałem przed sąsem. Nie powinien dopuścić, żeby zawładnęły mną tak złe emocje" - cytuje Daniela Martyniuka Super Express. Mężczyzna chce też być obecny w życiu swojej córki Laury."Może nie byłem najlepszym ojcem, ale zamierzam to naprawić. (...) Bardzo tęsknię za Laurą." Całej rodzinie Martyniuków życzymy dużo spokoju.

Dziś ruszają godziny dla seniorów. Jest duża zmiana w porównaniu z wiosnąDziś ruszają godziny dla seniorów. Jest duża zmiana w porównaniu z wiosnąCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ZUS przypomina: Już od dziś tysiące Polaków mogą wnioskować o specjalny "prezent". Wsparcie ma ruszyć szybko
  2. Dramatyczna sytuacja rolników, nic nie mogą zrobić. Prognozy nie są najlepsze, pogoda nie odpuści
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  5. Ewa piła pól szklanki soku co 3 dni. Nie mogła uwierzyć w zmiany, które zaobserwowała, teraz poleca go wszystkim
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje Mirosław Gontarski. Przed śmiercią opublikował porażające słowa, nikt nie pomógł

Żródło: kobieta.wp.pl/ bialystok.naszemiasto.pl/pudelek.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł