Dieta Małgorzaty Rozenek
Oleg Magni, Pexels, TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret odchudzania, zrezygnowała z 3 produktów

Dieta nigdy nie jest przyjemnym doświadczeniem, o czym z pewnością przekonał się każdy, kto chciał zrzucić kilka kilogramów. Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się swoim sekretnym sposobem na odchudzanie. Wystarczy zrezygnować z 3 produktów, alkoholu, cukru i mięsa, a można wyglądać tak jak znana gwiazda.

Dieta potrafi wymęczyć nawet najwytrwalszą osobę. Wiele miesięcy wyrzeczeń, głodówki i detoksy są twardym orzechem do zgryzienia, z którym nie każdy może sobie poradzić. Mimo wszystko Małgorzata Rozenek zdołała schudnąć, stosując się do prostej metody.

Prezenterka wykluczyła ze swojej diety 3 bardzo popularne produkty i udało jej się zrzucić wystarczająco dużo kilogramów, aby różnicę było widać gołym okiem. Rozenek-Majdan pokazała, że pomimo ciąży można z powodzeniem zająć się swoim ciałem.

Jak wyglądała jej dieta?

Wiele osób zarzuca Małgorzacie Rozenek-Majdan, że chudnięcie zawdzięcza drogim terapiom i dietom, na które pozwolić mogą sobie jedynie najbogatsi. Gwiazda nie bierze zarzutów do siebie i wyjaśnia, że każdy może stracić nadwagę dzięki metodzie, z której sama korzysta.

Podstawowym składnikiem, z którego zrezygnowała, był cukier. Choć glukoza jest głównym paliwem mózgu, w zwykłej żywności węglowodanów jest wystarczająco dużo, by nakarmić ten najważniejszy organ. Dlatego nie warto pić słodkich napojów czy zajadać się batonikami - w owocach czy makaronie cukru jest aż nadto.

Kolejnym wyrzeczeniem jest zrezygnowanie z mięsa. Choć kotlety i pieczenie są kuszące, tak współczesne mięso nie jest najlepszej jakości i nie dostarcza zbyt wiele potrzebnych wartości odżywczych.

Mięso jest teraz gorszej jakości, wcale nie daje siły ani nie buduje tkanki mięśniowej, jak się przyjęło myśleć. A tak naprawdę gnije w naszych jelitach, odkłada się, jest bardzo kaloryczne i nafaszerowane antybiotykami, hormonami i tak naprawdę do niczego nie jest potrzebne - mówiła Małgorzata na swoim Instagramie.

Chcesz poznać kilka ciekawych przepisów, które zmienią kuchenną pracę w interesujące doświadczenie? W tym artykule prezentujemy przepis na najlepsze domowe pączki. Z tego tekstu można poznać recepturę na szybkie ciasto drożdżowe.

Bezwzględnie należy zrezygnować z alkoholu

Ostatnim produktem, który należy wyrzucić ze swojej diety, jest alkohol. Dziewczyny, nie da się dobrze wyglądać, jeżeli się pije alkohol. Nie wiem, jak to jest u mężczyzn, ale u kobiet alkohol jest maksymalnym dewastatorem urody i zdrowia. Z jednej strony powoduje obrzęki, które u kobiet są szczególnie widoczne, z drugiej dostarcza ogromnej ilości pustych kalorii - wyjaśniła Rozenek.

Poniżej sami możecie zobaczyć jak wyglądała metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan. Trzeba przyznać, że w ciągu 6 miesięcy zrobiła ogromny progres, a poza wyglądem uzyskała także znacznie lepsze zdrowie. W końcu nadwaga jest źródłem wielu schorzeń, które niekiedy mogą być nawet zagrożeniem dla życia.

Małgorzata Rozenek po metamorfozie

instagram@m_rozenek

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: kobieta.interia.pl, rmf.fm

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł