Dieta okazała się skutecznaFacebook/In Touch Weekly

300-kilogramowa 24-latka jadła olbrzymie posiłki. Przeszła spektakularną metamorfozę, schudła niewyobrażalnie

Dieta jest jednym z najważniejszych elementów chudnięcia. 24-latka ważyła w pewnym momencie nawet 300 kilogramów - jej posiłki były ogromne. W końcu postanowiła zmienić wszystko. Metamorfoza jaką przeszła, była niewyobrażalna.

Dieta wszystkim kojarzy się z jednym - mnóstwo wyrzeczeń i cierpienia. Pewna 24-latka musiała przeżyć prawdziwe piekło by móc normalnie żyć. W krytycznym momencie dotarła do wagi 300 kilogramów. Z tego powodu jej normalne funkcjonowanie przestało istnieć. Tak duża nadwaga wiąże się z kolosalnymi problemami zdrowotnymi oraz licznymi chorobami, które w krótkim czasie mogą spowodować nawet śmierć. Dlatego podjęła ważną decyzję i przeszłą metamorfozę, która zaskoczyła wszystkich.

Rudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędlinyRudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędlinyCzytaj dalej

Dieta była ostatnią deską ratunku - bez niej jej historia mogła zakończyć się tragicznie

Kobieta praktycznie w ogóle nie wychodziła z domu. Jeśli opuszczała swoje 4 ściany, robiła to tylko po to, by zdobyć więcej jedzenia. Amber nie była w stanie samodzielnie chodzić, więc przemieszczała się za sprawą elektrycznego skuterka. Fałdy tłuszczu były tak ogromne, że musiała myć się specjalną długą szczotką by dotrzeć do najdalszych zakamarków. Jej psychika także odczuwała negatywne efekty takiej nadwagi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kapitalne ciasto bez pieczenia z 3 aksamitnymi warstwami. Kilka minut roboty i zachwyt wszystkich gwarantowany
  2. Wielki skandal w WHO. Nie mieści się w głowie. Prawda wyszła na jaw
  3. Dorota Szelągowska wyprawiła wesele za 65 złotych. Nie mieści się w głowie, co podała swoim gościom do jedzenia

Każdą przykrą sytuację Amber zajadała ogromną ilością jedzenia. W ciągu dnia jadła 4 potężne posiłki, które w między czasie uzupełniane były licznymi słodyczami. Wpadła w zamknięte koło - smutek wywołany nadwagą był zagryzany, co skutkowała kolejnymi kilogramami. W pewnym momencie postanowiła zmienić swoje życie.

Zapisała się do programu "Historie wielkiej wagi", w którym ekstremalnie otyli ludzie dostają szansę powrotu do zdrowej wagi. 24-latka postanowiła przejść operację zmniejszenia żołądka. Niestety jej ogromna waga mogła spowodować ryzykowne komplikacje, więc Amber musiała najpierw schudnąć 10 kilogramów konwencjonalnymi metodami. Zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.

W 7 miesięcy od operacji zdołała zrzucić aż 40 kilogramów. Taki sukces zmotywował ją do dalszej pracy i wzmożonego wysiłku. Po roku od operacji Amber zgubiła 65 kilogramów tłuszczu. Zachwycony efektami chirurg stwierdził, że może już przeprowadzić zabieg usunięcia nadmiaru skóry, która nie wchłonęła się razem z tłuszczem. A co wy sądzicie o jej spektakularnej metamorfozie?

Amber po metarmofozie

Facebook/Amber Rachdi

Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smakówCudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smakówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Na granicach znów wprowadzono obostrzenia. Jadąc do tych krajów przygotuj się na poważne utrudnienia
  2. "Wyczerpaliśmy swoje możliwości" Niepokojące słowa eksperta z Krakowskiego Szpitala Uniwersyteckiego
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Kotlety schabowe po francusku biją na głowę wszystko. Znajomi będą błagać o przepis
  6. 66-latka miała dosyć swojego wyglądu. Metamorfoza sprawiła, że teraz wygląda na 20 lat młodszą

Źródło: newsner.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł