Beata Kozidrak stosuje cudowną dietę.instagram/beatakozidrak

Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd

Dieta, jaką stosuje Beata Kozidrak, okazuje się niezwykle skuteczna. Niesamowicie charyzmatyczna wokalistka podzieliła się ostatnio informacjami o tym, co sprawia, że do dziś ma mnóstwo energii i wygląda promiennie. Okazuje się, że wystarczy jeść wybrane produkty i wprowadzić zdrowe nawyki, by cieszyć się zdrowiem i urodą.

Dieta Beaty Kozidrak stała się istotnym tematem wywiadu, jakiego gwiazda udzieliła "Pani Domu". Słynnej osobistości nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Starsze pokolenia doskonale pamiętają jej największe przeboje i odważne sceniczne kreacje, ale ostatnio zyskuje też coraz młodszych fanów. Wzięcie udziału w słynnym Hot16Challenge, polegającym na błyskawicznym napisaniu utworu i podzieleniu się nim z internautami w celu zbiórki wspomagającej walkę z koronawirusem, udowodnił, że wokalistka bynajmniej nie zamierza schodzić ze sceny i że ciągle czuje się młodo. Gwiazda przyznała, że jest w świetnej formie, bo bardzo uważnie zwraca uwagę na to, co je.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Dieta Beaty Kozidrak wcale nie jest restrykcyjna i pozbawiona pysznych produktów. Wokalistka wyjaśnia, jakie zwyczaje żywieniowe działają cuda

Dieta piosenkarki w ogromnym stopniu zapewnia jej młodzieńczy wigor i niesamowitą charyzmę, co widać na pierwszy rzut oka. Specjaliści od spraw żywienia nie bez przyczyny powtarzają, że jesteśmy tym, co jemy i zgodnie zalecają diety oparte na warzywach, owocach i chudym mięsie, o czym doskonale wie słynna gwiazda polskiej estrady. Wokalistka dba o siebie, ale w zupełnie zdrowy i pozbawiony przesady sposób. Jakiś czas temu wyznała, jakie zestawienie produktów działa świetnie nie tylko na zdrowie, ale też na urodę oraz zaznacza, że słynna zasada zmniejszania porcji kolejnych posiłków ma niebagatelne znaczenie, dlatego Kozidrak nigdy nie objada się wieczorem.

Dzisiaj grzeje:

  1. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  2. Ponad tysiąc złotych dodatku dla polskich matek - świadczenie dla kobiet, które poświęciły się rodzinie. Jak je otrzymać?

Dieta największych osobistości ze świata show-biznesu niekiedy szokuje, bo w branży liczy się oczywiście świetny wygląda. Na szczęście Beata Kozidrak znalazła złoty środek i je to, co lubi, ale w odpowiednich ilościach. - „Staram się jeść zdrowo, więc wybieram ryby, pieczone lub grillowane warzywa, ryż. Unikam słodyczy, najwyżej skubnę gorzką czekoladkę. Jem dużo owoców - uwielbiam je. Konsekwentnie stosuję znaną zasadę: jem do woli na śniadanie, przy obiedzie pilnuję żeby nie przesadzać, a wieczorem, zamiast jedzenia mam w menu szklankę wody. Poza koncertami, które są naprawdę niezłą "siłownią", nie uprawiam żadnych sportów” - wyznała w szczerej rozmowie. Jej forma może zaskakiwać, bo piosenkarka jakiś czas temu została babcią, a w tym roku skończyła 60 lat.

Najlepsze newsy:

  1. Najnowszy, zaskakujący ranking przed II turą. Rafał Trzaskowski dopiero na 3. miejscu
  2. 50 osób nie żyje, kilkanaście zaginionych, a może być gorzej. Wiadomość ze świata poraża
  3. Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowym
  4. Zrobisz sałatkę z tylko 2 warzyw i zapomnisz o mizerii. Aromatyczny smak zawdzięcza cudownym dodatkom
  5. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  6. Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życie

Źródło: www.fakt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł