Doeta oczyszczająca Edyty Górniak
Instagram.com/ edytagorniak

Edyta Górniak jest na nietypowej diecie płynnej. Dla zdrowia i urody

Dieta Edyty Górniak nie wygląda na zbyt sycącą. Składają się na nią jedynie różne płyny, jogurt, cynamon, nasiona chia, jagody goji oraz suszony kokos. Tak dobrany posiłek ma jeden, ważny dla gwiazdy cel.

Dieta piosenkarki nie zawiera oczywiście mięsa. Na próżno szukać na talerzu Edyty Górniak konkretnych przysmaków. Są to jedynie płyny i owoce.

Obrazy smakosze.pl"AleGloria", jedna z najlepszych restauracji Gessler rozczarowuje. Niedobre opinie o potrawachCzytaj dalej

Dieta gwiazdy jest mocno restrykycjna, jaki ma cel?

Celem diety, którą narzuciła sobie piosenkarka jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Edyta Górniak pod wpływem egzotycznego krajobrazji Azji, gdzie obecnie przebywa na wakacjach, postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe. Przeszła na diętę płynną i podzieliła się zdjęciem posiłku z fanami,

Tego typu dieta oczyszczająca jest obecnie bardzo popularna wśród wielu gwiazd. Poleciła ją bowiem dr Ewa Dąbrowska, która cieszy się dużym uznaniem w sprawach medycznych. Edyta Górniak liczy, że zmiany żywieniowe, które zafundowała organizmowi poprawią jej samopoczucie.

Wiele osób dobrze życzących piosenkarce wyraziło jednak głęboki niepokój, widzać jak restrykcyjna jest to dieta. Brak mięsa i soczystych warzyw może skutkować w niedobór różnych mikroelementów w organizmie. A to wszystko może doporowadzić do tego, że Edyta Górniak zanotuje spory spaden energii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najprostsze, domowe kotlety mielone. Bez niepotrzebnych udziwnień
  2. Wysokie ceny w restauracji Wojewódzkiego. Nawet 190 zł za potrawę
  3. Jak przygotować tradycyjny smalec? Domowy specjał na różne sposoby

Źródło: kuchnia.wp.pl

Następny artykuł