Dino wprowadza zmianyYouTube.com

Z zaskoczenia wprowadzili kolejną wielką zmianę w uwielbianej sieci sklepów. Klienci będą wniebowzięci

Dino jest jedną z najbardziej popularnych sieci sklepów w Polsce, która ma ogromną ilość supermarketów na terenie naszego kraju. Sklepy z zaskoczenia, niespodziewanie wprowadzają wielką zmianę, która pozwoli na jeszcze lepsze zakupy. Mnóstwo klientów będzie bardzo zadowolonych.

Dino jest dostępne w wielu polskich miejscowościach i mnóstwo konsumentów uwielbia robić w nim zakupy. Dla wielu z nich mamy wspaniałe wieści, albowiem sieć sklepów wprowadza ciekawe zmiany. Dzięki nim sporo klientów będzie mogło zrobić zakupy, jeśli do tej pory nie mieli wystarczająco dużo czasu.

72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury cel72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury celCzytaj dalej

Dino z nowymi zmianami pozwoli wam zrobić zakupy jeszcze dłużej. Wielka zmiana ucieszy wielu klientów

Sieć sklepów Dino postanowiła wprowadzić zmiany. Sklepy dołączyły do panującego zwyczaju wśród innych sklepów, które wydłużają godziny pracy dla tych, którzy nie mogą zrobić zakupów w zwykłych godzinach. Wcześniej godziny pracy wydłużyła chociażby Biedronka czy Lidl. Do takiej tradycji dołącza się również Dino, które teraz będą działały w innych godzinach.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zużyte torebki po herbacie są bardzo cenne, źle że lądują w koszu. Przenigdy ich nie wyrzucaj, można je wykorzystać i zaoszczędzić pieniądze
  2. Biedronka na celowniku związkowców. Sieć się naraziła, szykują się kontrole Państwowej Inspekcji Pracy

Większość sklepów będzie otwarta od poniedziałku do soboty od 6:00 do 23:00. Również w niedziele handlowe, sklepy będą otwarte od 6:00 do 23:00. Na stronie Dino czytamy, że niestety nie wszystkie sklepy będą objęte nowymi zasadami.

- Pojedyncze sklepy są otwarte w krótszych niż standardowe godzinach, co związane jest z dostosowaniem ich funkcjonowania do lokalnych przepisów. Szczegółowe informacje są dostępne w poszczególnych marketach Dino - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Reszta informacji dostępna jest na stronie internetowej marketu.

Najlepsze newsy:

  1. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia
  2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie
  3. Władza nagle i niespodziewanie zmieniła uciążliwy zakaz. Miliony Polaków poczują wielką ulgę
  4. Mąż opuścił żonę. Zainstalowali w domu zdruzgotanej kobiety kamery, zastygła znajdując w piekarniku zdumiewającą niespodziankę
  5. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz
  6. Turystyczna mekka otwiera granice dla turystów. Ale nie dla Polaków. Dlaczego?

Źródło: bankier.pl

Następny artykuł