Syn Zenka Martyniuka obraża żonęInstagram / @daniel.martyniuk.89

Syn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalej

Disco polo to gatunek muzyczny, który bez wątpienia wiedzie prym w Polsce. Jego niekwestionowanym królem jest bez wątpienia Zenek Martyniuk. Jednak ostatnio zamiast o jego sukcesach w branży muzycznej, media rozpisują się o wybrykach jego 31-letniego syna, który właśnie rozwiódł się z matką swojej córki. Teraz kolejny raz ją obraził.

Fani disco polo i Zenka Martyniuka w ostatnich tygodniach z niedowierzaniem śledzą poczynania jego jedynego syna, które chętnie opisują plotkarskie media. Trzeba przyznać, że pociecha Martyniuków z dnia na dzień dostarcza tabloidom pożywki. Niedawno, po dwóch latach małżeństwa, rozwiódł się z żoną Eweliną, a w trakcie rozstania notorycznie ją obrażał i upubliczniał najmroczniejsze sekrety ich krótkiego związku. Dziś znów, mimo orzeczonego rozwodu, postanowił upokorzyć byłą żonę, swoimi kolejnymi wynurzeniami.

Na pewno zatrzymasz się przed półką w Biedronce. 3 ukochane produkty Polaków po 3 złNa pewno zatrzymasz się przed półką w Biedronce. 3 ukochane produkty Polaków po 3 złCzytaj dalej


Syn króla disco polo upokorzył żonę oceniając jej zdolności kulinarne

31-letni syn “króla disco polo” udzielił właśnie wywiadu, w którym kolejny raz wbił szpilę Ewelinie z Russocic, mimo że kobieta konsekwentnie nie wypowiada się w mediach o ojcu swojego dziecka. Nie przeszkodziło to Danielowi w podsumowaniu jej roli jako małżonki. W rozmowie z Super Expressem bez skrępowania ocenił jej zdolności kulinarne:

- Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku (śmiech).

Dzisiaj grzeje:

  1. Ziemniaki wrzucasz do zimnej wody czy na wrzątek? Prawie wszyscy popełniają fatalny błąd
  2. Nowe obostrzenia w Polsce. Polsat podał szczegóły, uderzą również w turystów
  3. Smutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnię

Daniel kolejny zdradził szczegóły dwuletniego małżeństwa z Eweliną

Niestety, na tym syn Zenka nie poprzestał. W kolejnej części wywiadu możemy dowiedzieć się m.in. że Daniel tak naprawdę nie chciał brać żadnego ślubu, a został do niego podstępnie zmuszony. Co więcej, według jego relacji, była już żona również nie szukała z nim kontaktu po zajściu w ciążę:

- Odcięła się, jak tylko zaszła w ciążę. Tylko chciała mnie udobruchać na wesele. Miesiąc czasu była miła, ale i tak jak przyjechała do mnie, to miesiąc czasu przeleżała. Udawała zapalenie wyrostka, albo woreczka żółciowego, żeby większość czasu przeleżeć w szpitalu. Ze szpitala wyszła dwa dni przed ślubem... To nie było małżeństwo. Ja w ogóle nie chciałem wchodzić do kościoła. Po tym związku to tylko kupa nerwów i wstydu została - skwitował bez cienia zażenowania syn Martyniuków w rozmowie z Super Expressem.

Kolejne wynurzenia i publiczne pranie brudów przez Daniela wydaje się męczyć już nawet jego matkę, Danutę Martyniuk, która wyznała, że przez zachowanie syna zmuszona jest brać antydepresanty.

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyByła żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kaloryfery nie będą tylko grzać? Grzejniki Polaków mają działać inaczej
  2. MZ podejmuje współpracę z policją. Zero toleracji za brak maseczki
  3. Najlepsze, najszybsze, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Nie da się opisać smaku, jest boskie
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj
  6. Sanatorium Miłości: wzruszające wydarzenie w życiu uczestników. Nigdy nie jest za późno na miłość

Źródło: Pudelek, Super Express

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł