Disco polo - Narożna lubi wieśinstagram.com/madzia_pim

Królowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogród

Disco polo jest wyjątkowo popularną muzyką w Polsce. Wiele osób nie przyznaje się do słuchania disco polo, jednak wystarczy puścić kilka utworów na imprezie, a parkiet od razu zapełnia się roztańczonymi ludźmi. Niekwestionowaną królową disco polo jest obecnie Magdalena Narożna, która ostatnio coraz chętniej dzieli się w telewizji kulisami jej sławy.

Disco polo jest jednym z "dóbr eksportowych" Polski. Za granicą ludzie słysząc słowo Polska wyobrażają sobie pierogi i skoczną muzykę, które wybrzmiewa najczęściej na weselach i imprezach. Jedna z największych gwiazd tegoż gatunku, Magda Narożna, jest niewątpliwą królową tego rodzaju muzyki. Wraz ze swoim zespołem "Piękni i Młodzi" Narożna osiągnęła ogromny sukces. Jakiś czas temu pochwaliła się w telewizji swoim domem. Fani mogli podziwiać piękną kuchnie i klimatyczny ogród.

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Disco polo - muzyka do której nikt się nie przyznaje, jednak każdy zna

Jeszcze nie tak dawno temu miała na głowie wyjątkowo głośną sprawę rozwodu ze swoim mężem, teraz nie przejmuje się niczym. Pomimo tak wielkiego medialnego hałasu wokół niej, piosenkarka bez problemu występuje w telewizji i z wielką przyjemnością oprowadza dziennikarzy po swoim domu. W wakacyjnym odcinku "Pytania na śniadanie" do jej posiadłości przyjechał dziennikarz, który pokazał wszystkim jak żyje Narożna. Szczególną uwagę przykuwa jej niesamowita kuchnia i piękny ogród.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. Dyrektor muzeum w Auschwitz wydał oświadczenie. Prosi o łaskę dla skazanego nastolatka
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

Kuchnia jest bogato zdobiona, aczkolwiek utrzymana w swojskim rustykalnym klimacie. Stonowane barwy, wśród których dominuje beż i brąz sprawiają, że wnętrze nabiera spokojnego wydźwięku. Marmurowe kremowe blaty idealnie kontrastują z ciemnymi brązami zabudowy kuchennej, a samo pomieszczenie jest obszerne i pozwala na gotowanie obfitych i sycących obiadów. Narożna przyznaje też, że lubi gotować i nie ma lepszego uczucia, niż świadomość tego, że komuś smakuje jej jedzenie.

Sama Narożna mówi o swoim domu, że jest swojski. Gwiazda uwielbia takie klimaty, gdyż wychowała się na wsi i zawsze chciała do niej wrócić. To tam czuje się najlepiej. Jej ogród wypełniony jest szklarniami z pomidorami oraz, między innymi, kurnikiem, z którym piosenkarka zbiera świeże jajka.

Narożna w kuchni

Screen z programu "Pytanie na śniadanie" emitowanego na antenie TVP 2

Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% PolakówJedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% PolakówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
  2. Onet: Łukasz Szumowski zarażony koronawirusem
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

Źródło: Pytanie Na Śniadanie

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł