Doda i Blanka Lipińska mają bardzo burzliwą relację.Instagram/ @blanka_lipinska/

Nikt nie wiedział, że Lipińska gotowała dla Dody królewskie uczty. Teraz media donoszą o ich wielkim konflikcie

Doda słynie z kontrowersji dotyczących nie tylko jej wizerunku scenicznego. Także życie prywatne celebrytki, w tym jej bliskie relacje z ludźmi, jest tematem głośnych artykułów w mediach. Mało kto wiedział jednak o jej znajomości z autorką książki "365 dni". Podczas ich pamiętnego pierwszego spotkania Blanka urządziła piosenkarce prawdziwą ucztę.

Doda słynie z kontrowersji, dlatego jej pierwsze spotkanie ze słynną pisarką było iście królewskie i pełne smakowitych potraw. Gdy jednak poznają się dwie tak wielkie osobowości, obecność ochrony czasem bywa konieczna. Co ciekawe, to własnie dzięki Rabczewskiej Blanka mogła zaistnieć na warszawskich salonach. Doda stała się jej pierwszą przewodniczką po świecie show-biznesu. Ich pierwsze spotkanie i to, jak zrodziła się między nimi nić sympatii, może jednak mocno szokować.

Zaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważaćZaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważaćCzytaj dalej

Doda poznała Blankę Lipińską prawie 10 lat temu, pisarka przygotowała dla niej gigantyczną ucztę

Doda zaczeła swoją karierę znacznie wcześniej niż Lipińska, dlatego to własnie ona była dużą większa gwiazdą podczas pierwszego spotkania obu celebrytek. Blanka przyznaje, że poznała piosenkarkę dzięki jej przyjaciółce, która pracowała w jednym z hoteli. Kobiety od razu jednak odnalazły wspólny język i zapomniały o bożym świecie, a gdy po chwili jedna z nich wyjrzała przez okno, okazało się, że Doda musi zostać wyprowadzona z budynku, w którym się spotkały, przez osobistego ochroniarza. "To były czasy jej największego fejmu. Jeździła wtedy białym porsche z napisem 'DODA'. Po dwóch godzinach wokół tego samochodu stało setki ludzi. Ona musiała dzwonić po ochronę, żeby przyjechała i wyprowadziła ją z budynku" - wyjaśnia celebrytka. Blanka chwaliła się też w mediach, że z okazji ich pierwszego spotkania wyprawiła dla Dody cudowną ucztę. "Bardzo lubię gotować, a ona jeść. Zrobiłam dla niej wtedy trzy desery, trzy przystawki, cztery zupy. Jak ona weszła, to zwariowała, bo nikt jej jeszcze tak nie gościł. To było dla mnie wielkie przeżycie. Pamiętam nawet, jak była ubrana. Tchu mi wtedy zabrakło" - opowiadała.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczny wypadek był jak wyrok, paraliż objął znaczną część ciała. Marcin Prokop zdecydował się ruszyć z pomocą
  2. Porażające sceny w Biedronce, nie żyje 61-letni mężczyzna. Sklep od razu został zamknięty
  3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Pomimo tak udanego spotkania ich relacja nie jest już jednka tak silna jak kiedyś. Doda przyznała, że ich kontakt się urwał, gdy Lipińska wyprowadziła się do Trójmiasta. Nie jest to jednak cała prawda o ich znajomości. Być może relację zespuł konflikt interesów, wywołany brakiem współpracy przy filmie Blanki. Według niepotwierdzonych źródeł Doda złożyła ofertę zakupu praw do ekranizacji kontrowersyjnej erotycznej ksiażki, którą Blanka odrzuciła, co moglo rozgniewać przyjaciółkę z dawnych lat.

Najlepsze newsy:

  1. Dramat Rafała z „Królowych życia”, okłamał wszystkich? Na jaw wyszła niewygodna prawda
  2. Trik naszych babć zmieni kompletnie smak Twojego rosołu na kurczaku. Wszyscy oniemieją z zachwytu, mało wie, jaki to sposób
  3. Tragiczna wiadomość z Polski. 6 osób nie żyje
  4. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  5. Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na leki
  6. Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długo
  7. Dramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwo

Źródło: Gala, Pomponik

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł