Doda i jej tort weselnyScena z teledysku do utworu "Miłość na etat" zamieszczonego na YouTube na kanale TheDodaTV

Doda wparowała do cukierni, miała jedno życzenie. Dostali na nie tylko tydzień czasu

Doda jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej muzyki pop. Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się, że piosenkarka jest zdecydowaną osobą. Jadnak mało kto spodziewałby się, że Doda wchodząc do cukierni będzie miała tak nietypowe życzenie.

Nie od dziś wiadomo, że Doda należy do grona osób, które lubią postawić na swoim. Bez wątpienia gwiazda jest bardzo pewna siebie i doskonale wie czego oczekuje od życia. Nie inaczej jest w przypadku preferencji kulinarnych. Przekonali się o tym pracownicy cukierni.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Doda o swoim ślubie i weselu

Kiedy Doda brała ślub, wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Nagrania z tej niezwykłej uroczystości zostały wykorzystane w teledysku do utworu "Miłość na etat" opublikowanym na kanale TheDodaTV na YouTube. Wiele osób zwróciło z pewnością uwagę na tort, który kroiła Doda z wybrankiem swojego serca. Okazuje się, że wiąże się z nim pewna niezwykła historia.

Już wcześniej wspominaliśmy o tym jak Doda opowiadała o interwencji swojej mamy podczas doboru jadłospisu. Mało kto spodziewałby się, że wesele gwiazdy obfituje w więcej niezwykle interesujących detali. Jednym z nich jest historia związana z tortem. Co na jego temat powiedziała Doda?

Dzisiaj grzeje:

  1. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Rząd wprowadza nowy program. Nawet 75 proc. dopłaty do czynszu, też możesz się załapać

Doda i jej niezwykłe życzenie

W rozmowie zamieszczonej na YouTube przez Wedding Dream - Izabela Janachowska, Doda opowiedziała jak wyglądało dobranie tortu weselnego. Początkowo wszystkie propozycje wydawały się gwieździe nudne. Jednak po pewnym czasie przypomniał jej się przysmak, który zajadała z ukochanym w jednej z hiszpańskich cukierni.

Doda uznała, że idealnie jako tort weselny sprawdzi się smakowity sernik z białej czekolady. Gwiazda udała się do cukierni, w której skosztowała wcześniej ten przysmak. Podczas rozmowy z pracownicą lokalu Doda jasno nakreśliła, że tort weselny na bazie sernika potrzebny już za tydzień. Na szczęście wyzwanie okazało się możliwe do wykonania i królowa polskiej estrady zachwyciła gości weselnych fantastycznym smakołykiem.

Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaKiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja
  2. Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutro
  3. Bardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetwory
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Co dalej z Ligą Mistrzów w TVP? Jacek Kurski zdradził plany stacji na przyszły sezon

Źródło: YouTube / Wedding Dream - Izabela Janachowska

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł