Doda z noworodkiemInstagram / @dodaqueen

Wielka radość, Doda powitała na świecie noworodka. Fani nie dowierzają, niewielu wie, że Doda gotuje niczym Wachowicz

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Gwiazda regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mało kto spodziewał się jednak zdjęcia z noworodkiem.

Nie da się ukryć, że Doda jest utalentowana osobą, jednak najprawdopodobniej nikt by nie pomyślał, że wokalistka świetnie radzi sobie w kuchni. Jej popisy kulinarne wywołały nie lada zaskoczenie. Nie inaczej stało się przy okazji opublikowania fotografii, na której Doda wita na świecie noworodka.

Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Jest bardzo źle, trudno jej jeść i wykonywać najprostsze czynnościCzytaj dalej

Doda wywołała sporą konsternację wśród fanów

Kiedy wielbiciele wokalistki zauważyli, że Doda trzyma na rękach nowo narodzone dziecko, wówczas w wielu głowach pojawiło się zasadnicze pytanie - czyj jest ów maluch? Gwiazda pośpieszyła z wyjaśnieniami, które zamieściła w opisie zdjęcia opublikowanego na Instagramie.

- Witaj na świecie Lana. Twoja mama to prawdziwa artystka więc czeka Cię kolorowe i piękne dzieciństwo - napisała Doda na swoim Instagramie. Okazuje się, że mamą noworodka jest Patrycja Kujawa, która jest projektantką. Odpowiada między innymi za suknię ślubną Dody. Fani wokalistki z pewnością byli zaskoczeni widząc swoją idolkę trzymającą na rękach dziecko. Wcześniej Doda wywołała sporą konsternację prezentując swoje poczynania w kuchni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  2. Anna utknęła w Grecji na kwarantannie. Nie wytrzymała, powiedziała jak całą prawdę. Skandal
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika

Doda i jej kulinarne specjały

Nie da się ukryć, że Doda nie słynie z wizerunku osoby, która spędzałaby długie godziny w kuchni. Okazuje się jednak, że na Instagramie gwiazdy niejednokrotnie można było obserwować jej kulinarne popisy. Do specjałów przygotowywanych przez wokalistkę można zaliczyć między innymi smakowitą zapiekankę. Pokryła ją warstwa sera i kawałek gałązki oliwnej. Takiego smakołyku nie powstydziłaby się sama Ewa Wachowicz.

Doda i niemowlak

Instagram / @dodaqueen

Doda i jej zapiekanka

Instagram / @dodaqueen

Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepisKotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepisCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zapomnisz i zapłacisz nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
  2. Magda z "Rolnik szuka żony" dotkliwie oszukana. Gorzką prawdę wyjawiła przed kamerami
  3. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Ogromna wtopa, z jego pomyłki ciężko przestać się śmiać
  4. Sok z kiszonych buraków jest niezwykle cenny dla zdrowia. Niebywałe, na co pomaga
  5. Mamy najcudowniejsze zdjęcie ze ślubu Wojciechowskiej. Podróżniczka często ujawnia kulinarne sekrety odwiedzanych miejsc
  6. Profesor Gut ostrzega przed błędem, który popełnili Włosi. Wskazuje inne rozwiązania
  7. Kultowa dziennikarka przed śmiercią ujawniła kulisy pracy Elżbiety Jaworowicz. Jak znalazła się w TVP?

Źródła: Instagram / @dodaqueen; Jastrząb Post

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł