Doda opowiedziała o swoim ślubie.YouTube / TheDodaTV

Mama Dody musiała interweniować. Na jej weselu mogło zabraknąć kultowej, polskiej potrawy

Nie da się ukryć, że ślub to wyjątkowe wydarzenie i każdy chce, by przebiegło ono idealnie. Detale są niezwykle istotne zwłaszcza jeżeli chodzi o propozycje dań. Niedawno Doda wyznała jak wyglądała organizacja jej ślubu oraz wesela. W przypadku potraw jej mama zdecydowała się na interwencje. Chodziło o jedną z najważniejszych polskich dań. Czego nie mogło zabraknąć na weselnym stole?

Bez wątpienia dania na weselu są niezwykle istotną kwestią, w której nie ma miejsca na niedopatrzenia. Dobra zabawa zgromadzonych gości w znacznej mierze zależy od serwowanej strawy. Podczas rozmowy zamieszczonej na YouTube przez kanał Wedding Dream - Izabela Janachowska, Doda podzieliła się swoimi doświadczeniami z przygotowań. Okazuje się, że w pewnym momencie jej mama musiała zacząć działać.

Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa WachowiczTajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa WachowiczCzytaj dalej

Doda i jej ślub marzeń

Kiedy Doda brała ślub, jej fani nie mogli otrząsnąć się z zaskoczenia. Wszystko odbyło się niespodziewanie. Nikt nawet nie wiedział kim jest wybranek gwiazdy. Doda uzasadniła to wówczas faktem, że od wielu lat była osobą publiczną i chciała przeżyć najpiękniejsze chwile swojego życia z dala od błysków fleszy. Miłośnicy gwiazdy mogli podziwiać później sceny ze ślubu i wesela w teledysku do utworu "Miłość na etat", który Doda opublikowała na swoim kanale na YouTube. Fani wokalistki mogli obserwować niezwykle wzruszające chwile zawarcia związku małżeńskiego oraz zabawę w trakcie wesela. Zdjęcie z niego mówi samo za siebie, para przeżywała wyjątkowy czas, który nie mógł obejść się bez uroczystego krojenia tortu. Niedawno wokalistka zdradziła sekrety związane z organizacją ślubu i wesela. Poruszony został również temat dań weselnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysyp fusy z kawy w ogrodzie. Pozbędziesz się bardzo uciążliwych szkodników
2. Ułatwienie, na które kierowcy czekali już od lat, wreszcie jest. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Dania na weselu gwiazdy

Podczas rozmowy opublikowanej z Izabelą Janochowską, Doda wyjaśniła, że przygotowanie odpowiedniego menu było nie lada wyzwaniem. Zaproszenie przez nią goście mieli najróżniejsze preferencje kulinarne. Niektórzy z nich byli wegetarianami i weganami. Inni zatwardziałymi mięsożercami. Trzeba było jakoś to pogodzić i opracować spójny jadłospis, który każdemu będzie odpowiadał. Doda samodzielnie go opracowała, tym samym rezygnując z trzech propozycji wskazanych przez hiszpański hotel, w którym odbywało się wesele. Jednak w pewnym momencie do akcji musiała wkroczyć mama gwiazdy. Czego jej zdaniem zabrakło w menu?

Doda przyznała, że jej mama jednoznacznie stwierdziła, że wesele nie może się obejść bez kultowej polskiej potrawy jaką jest rosół. W tej kwestii nie było mowy o dyskusji. Nie da się ukryć, że na większości wesel jest to pozycja obowiązkowa. Nie inaczej było w przypadku Dody. Nasz rodzimy przysmak musiał pojawić się na weselnych stołach. Doda podkreśliła, że wyjaśnienie Hiszpanom czym jest rosół nie było prostą sprawą.

Najlepsze newsy:

  1. Atak nożownika, nie żyją trzy osoby, dwie w stanie krytycznym. Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii
  2. Przywracają kwarantannę dla Polaków, kluczowa zmiana w jednej chwili. Najnowsze wieści są bardzo smutne
  3. Kupili dwie kawy i dwa gofry na Krupówkach. Gdy zobaczyli rachunek, złapali się za głowy
  4. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  5. Dodaj je do swoich doniczek, a zapomnisz, że kwiaty trzeba podlewać. Trik, który sprawdza się szczególnie w wakacje
  6. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów

Źródło: YouTube / Wedding Dream - Izabela Janachowska

Następny artykuł