Dom i piękny ogródPixabay / KRiemer

Teściowa dała jej dom na wsi. Zobaczyła, że synowa zlikwidowała grządki warzyw, reakcja nie mieści się w głowie

Dom i ogród bez wątpienia są idealnym połączeniem. Niektórzy preferują spędzać czas przy grządkach, inni relaks pośród kwiatów. Pewna kobieta podzieliła się historią o tym jak teściowa podarowała jej dom na wsi. Ciężko przejść obok tego obojętnie.

Dom na wsi z całą pewnością jest świetnym miejscem na wypoczynek. W związku z tym niemal każdy ucieszyłby się z takiego podarku. Nie inaczej było w przypadku bohaterki tej historii. Kiedy teściowa podarowała jej dom, kobieta postanowiła usunąć tamtejsze grządki i przekształcić je na teren rekreacyjny.

Przed chwilą zdjęcie trafiło do sieci. Gessler w mokrym podkoszulku, bez makijażu wynurza się z jacuzziPrzed chwilą zdjęcie trafiło do sieci. Gessler w mokrym podkoszulku, bez makijażu wynurza się z jacuzziCzytaj dalej

Dom i ogród z warzywami

Dawniej dom i przylegający do niego ogród należał do teściowej. Niestety, zachorowała ona na serce i nie mogła zajmować się tak dużym obiektem. W zaistniałej sytuacji dom został przekazany w ręce syna i synowej. Para ucieszyła się, że w wakacje ich dzieci będą miały świetne warunki do zabawy. Najpierw musieli jednak usunąć grządki na których emerytka sadziła warzywa.

Dom na wsi był spełnieniem ich marzeń. Grządki zastąpił ładny trawnik i huśtawka. Idealne miejsce na grillowanie w gronie najbliższych. Pewnego dnia u progu drzwi pojawiła się teściowa. Emerytka stwierdziła, że przyszła po zbiory. Jej reakcja na informację o usunięcie grządek była zaskakująca.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gotowała uwielbiane uszka do barszczu. Gdy jej mama zobaczyła białą pianę, kazała natychmiast wszystko wyrzucić, powód poraża
  2. Tysiące Polaków dostaje identyczne SMS. Bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą wyjść z domu oraz turystów
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie

Jak zareagowała teściowa?

Starsza kobieta była niezwykle oburzona usunięciem grządek. Teściowa zaczęła krzyczeć na swoją synową tak bardzo, że przestraszyła dzieci. Po awanturze opuściła dom. Jednak to co zrobiła później było najbardziej zaskakujące.

- Pewnego dnia podszedł do niej mój mąż i zapytał, czy znalazł by się słoik ogórków konserwowych dla dzieci. I przyniosła mu słoik wypełniony suszonymi kwiatami, mówiąc: "weź to, co zasadziłeś, a potem zjedz". Byłam w szoku, mój mąż też. Co to jest? Jak tak można? I powiedziała, że ​​w przyszłym roku sama zasadzi wszystko na wsi - napisała na portalu Życie Polska wstrząśnięta kobieta.

Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarzaNajgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarzaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Potwierdzone: ING wprowadza spore podwyżki dla klientów. Opłat nie sposób uniknąć
  2. Naukowcy podali nowy objaw koronawirusa. Najczęściej występuje u dzieci
  3. Jak Sekielski tak szybko schudł? Ujawnił oszałamiającą recepturę na zupę z buraka, ma prozdrowotne właściwości
  4. Stało się. W związku z sytuacją w kraju Biedronka pilnie zmienia godziny otwarcia
  5. W weekend będzie się działo, przygotuj się już teraz. Trzeba tylko zabrać do Biedronki monetę 5 zł
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

Źródło: Życie Polska

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł