Dorota Gardias i smutne doniesieniaInstagram / @dorotagardias

Wszyscy się smucą po doniesieniach o Gardias i córeczce. Kwestię jedzenia gwiazda TVN traktuje w szczególny sposób

Dorota Gardias z pewnością nie ma teraz lekko, druzgocące wiadomości obiegają Polskę. Niestety, ostatnie doniesienia nie napawają optymizmem. Mało kto zdaje sobie sprawę, że dziennikarka w niezwykle skrupulatny sposób podchodzi do kwestii kulinariów. Co opowiadała o swoich niecodziennych nawykach żywieniowych?

Nie da się ukryć, że Dorota Gardias jest jedną z tych gwiazd stacji TVN, która cieszy się spora popularnością. Fani dziennikarki z pewnością są przejęci sytuacją jaka spotkała pogodynkę i jej córkę. Do czego doszło?

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyByła żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyCzytaj dalej

Dorota Gardias i niepokojące doniesienia

W ostatnim czasie media obiegły informacje o tym, że Dorota Gardias została zainfekowana. Gwiazda TVN przyznała, że zaraziła się od swojej córki. W jej klasie choroba została wykryta u innych uczniów i nauczyciela. Dorota Gardias na swoim Instagramie wyjaśniła jak przebiegała u niej infekcja. Nie pierwszy raz dzieliła się swoim życiem prywatnym.

Dorota Gardias uchodzi za osobę, która prowadzi zdrowy tryb życia, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak rygorystyczne zasady dziennikarka wprowadziła do swojego życia. Obok takiego wyznania ciężko przejeść obojętnie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Spektakularne doniesienia o ogórkach kiszonych. Niesamowite, co zawierają, działanie spodoba się każdemu
  2. Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcje
  3. Masz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywczą

Nawyki żywieniowe gwiazdy mogą wywołać nie lada zaskoczenie

- Mój sposób odżywiania zmieniłam, kiedy zaszłam w ciążę. W mojej kuchni nie ma kostek rosołowych, sosów w torebkach, czy napojów gazowanych - wyznała Dorota Gardias, przytaczana przez portal Styl. Gwiazda nadmieniła, że zarówno ona jak i jej córka jedzą praktycznie wszystko, jednak zachowują w tym umiar. Dorota Gardias wyjawiła niedawno za pośrednictwem Instagrama jak wygląda jej sytuacja zdrowotna związana z infekcją koronawirusem.

- Początkowo miałam gorączkę do 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Te objawy zaczęły ustępować… Straciłam smak, węch i zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z oddychaniem (płytki oddech) – te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala - zdradziła Dorota Gardias, przytaczana przez portal Popularne. Aktualnie jej stan się poprawił. Nie pozostaje nic innego jak życzyć całkowitego powrotu do zdrowia.

Smutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnięSmutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnięCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jedni dostają 500 plus, ich czeka 500 minus. Niejasne regulacje mogą doprowadzić do szału
  2. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  3. Bułgarska surówka z kapusty i papryki jest prawdziwą skarbnicą witamin. Chrupiący przysmak wesprze naszą odporność
  4. Całkowity brak szacunku do jedzenia? Gessler wywaliła na podłogę pełen talerz wściekle krzycząc
  5. Najprostsze i najszybsze ciasto świata. Potrzeba tylko 2 składników, rozpływa się w ustach
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

Źródła: Popularne; Styl; Instagram / @dorotagardias

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł