Dorota Szelągowska i jej wesele za 65 złotych.Instagram / @dotindotin

Dorota Szelągowska wyprawiła wesele za 65 złotych. Nie mieści się w głowie, co podała swoim gościom do jedzenia

Nie da się ukryć, że Dorota Szelągowska jest uwielbianą prezenterką telewizyjną. Programy z jej udziałem cieszą się sporą popularnością. Mało kto zdaje sobie sprawę, że gwiazda wydała na swoje wesele zaledwie 65 złotych. Co zaserwowano gościom w takiej cenie?

Dorota Szelągowska była wcześniej w związku małżeńskim z Adamem Sztabą. Nie przetrwał on jednak próby czasu i drogi pary się rozeszły. Gwiazda TVN ponownie odnalazła miłość i po ślubie przygotowała bardzo nietypowe wesele.

Rodowicz wtargnęła do sklepu mięsnego. Reakcja sprzedawczyni rozkłada na łopatki, miała tylko jedno pytanieRodowicz wtargnęła do sklepu mięsnego. Reakcja sprzedawczyni rozkłada na łopatki, miała tylko jedno pytanieCzytaj dalej

Dorota Szelągowska i jej wesele

Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że gwiazda taka jak Dorota Szelągowska wyda na swoje wesele jedynie 65 złotych. Kwota może wydawać się absurdalnie niska, jednak prezenterka TVN wyznała, że właśnie tyle przeznaczyła na celebrowanie wejścia w związek małżeński.

Bez wątpienia decyzja, którą podjęła Dorota Szelągowska może wywołać nie lada zaskoczenie. W wielu głowach rodzi się pytanie. Jakie smakołyki można zaserwować gościom za tak niewielką kwotę? Dorota Szelągowska udzieliła odpowiedzi w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zrobisz je w 15 minut, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Zawsze się udaje
  2. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje
  3. Napar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczy

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim ślubie i weselu

- Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin' Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - powiedziała Dorota Szelągowska w rozmowie z magazynem Twój Styl, przytaczanej przez portal Pomponik. Trzeba przyznać, że takie wesele jest niezwykle oryginalne.

Gessler nie mogła już dłużej milczeć. Pokazuje zdjęcie i apeluje do fanów, wszyscy patrzą tylko na jednoGessler nie mogła już dłużej milczeć. Pokazuje zdjęcie i apeluje do fanów, wszyscy patrzą tylko na jednoCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
  2. Papież Franciszek wydał nową encyklikę na czasy pandemii. Chce, aby dotarła do każdego wierzącego człowieka
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  6. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceni

Źródło: Pomponik

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł