Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pochwaliła się swoją kuchnią. Fani podzieleni, mają 1 poważny zarzut

Dorota Szelągowska cieszy się ogromną popularnością, odkąd jej kariera zawodowa przeniosła się do telewizji. Dziennikarka urządziła już tysiące mieszkań, dzięki czemu niezmiennie inspiruje wszystkich, którzy szukają porad w zakresie wystroju wnętrz. Szelągowska jest też bardzo dumna ze swojej kuchni, ale jej wygląd budzi kontrowersje.

Dorota Szelągowska zasłynęła z efektownych metamorfoz mieszkań. Zajmuje się tym od lat i z niezmienną pasją przeprowadza wnętrzarskie rewolucje, oprowadza telewidzów po najpiękniejszych jej zdaniem domach i doradza, co zrobić, by przestrzeń w domu była nie tylko piękna, ale też funkcjonalna. Prezenterka nie stroni też od dzielenia się swoim życiem prywatnym w internecie, dlatego jakiś czas temu pokazała wszystkich wnętrze własnej kuchni.

Córka aktora Boczka z Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnymCzytaj dalej

Dorota Szelągowska urządziła kuchnię w zaskakujący sposób. Nie każdemu może się ona spodobać

Dorota Szelągowska słynie z ogromnej wnętrzarskiej pasji, którą chętnie się dzieli. Już kilka minut jej programu pokazuje jej ogromną wiedzę, intuicję i miłość do tego, co robi. Jak każda pasjonatka Szelągowska przeprowadza też rewolucje we własnych czterech kątach, a ich efekty możemy zwykle ujrzeć w internecie. Wnętrze okazuje się dość ekstrawaganckie i w niczym nie przypomina przytulnych kuchni wielu celebrytów, co oczywiście wywołało liczne komentarze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  2. Popularny bank zmienia cennik i podnosi opłaty. O darmowym bankomacie możesz zapomnieć

Szelągowska przyznaje, że wystrój kuchni napawa ją dumą, a widoczne w nim na pierwszy rzut oka połączenie granatu i czerni jest według niej szczególnie udane, a akcenty w postaci złota, różu i spieków imitujących marmur sprawiają, że wnętrze jest niezwykle gustowne. Wierni fani przyznają jej rację, ale równie spore grono osób zaznacza, że mają niezbyt dobre skojarzenia z tak ciemnym wnętrzem. "Hmmm wygląda jak czarna... bardzo ciemny ten granat", "Śliczna ale czy praktyczna? Ciemne meble to dramat przy dzieciach i częstym urzędowaniu w garach" - możemy przeczytać pod postem prezenterki.

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

źródło: instagram.com/dotindotin/

Najlepsze newsy:

  1. PKO BP wprowadza rewolucyjną usługę, klienci będą zadziwieni. Czy to na pewno bezpieczne?
  2. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal
  3. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  4. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  5. Dorota Szelągowska pochwaliła się swoją kuchnią. Fani podzieleni, mają 1 poważny zarzut
  6. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył

Źródło: pudelek.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł