Durian wstrząsnął pocztąPixabay / bluebeens

Chciał przesłać znajomemu egzotyczny owoc i wywołał gigantyczne zamieszanie. Dantejskie sceny na poczcie

Ciężko uwierzyć w to do czego doszło na pewnej poczcie. Niepozorna przesyłka przyczyniła się do nie lada zamieszania. Wszystko przez egzotyczny, który znajdował się w przesyłce. Mężczyzna chciał ucieszyć nią swojego znajomego. Do czego dokładnie doprowadził durian?

Z całą pewnością durian jest owocem, który potrafi wywołać skrajne emocje. Jest uwielbiany za swoje niecodzienne walory smakowe, jednak niekiedy może wywołać sporą panikę wśród ludzi. Ostatnio wstrząsnął bawarską pocztą, w której się znalazł. Kilka osób trafiło do szpitala. Nie obyło się również bez interwencji policji.

Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególeMagda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególeCzytaj dalej

Durian i dantejskie sceny na poczcie

Niektóre egzotyczne owoce potrafią nas mocno zaskoczyć. Idealnym przykładem jest durian, który wielkością przypomina arbuza i może ważyć nawet 4 kilogramy. Jego skórka pokryta jest kolcami, jednak pod tą zbroją kryje się miękkie wnętrze, które urzeka swoim smakiem. Posiada on jednak pewien mankament.

Durian ma wyjątkowo intensywny zapach. Niektórzy porównują go do padliny lub zgniłej cebuli. Dodatkowo ten wątpliwie przyjemny aromat jest wyczuwalny z kilkuset metrów. W związku z tym w krajach azjatyckich, z których się wywodzi nie można go wnosić go do takich miejsc jak galerie handlowe, hotele oraz transport publiczny. Odór, który wydziela durian doprowadził ostatnio do sporego zamieszania w Niemczech. Do czego doszło na bawarskiej poczcie?

Dzisiaj grzeje:

1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Przesyłka, w której skrywał się durian wywołałą panikę

Cały niefortunny incydent miał miejsce w Schweinfurt. Kiedy trafiła tam pewne paczka, pracownicy poczuli bardzo niepokojący zapach. Początkowo dwunastu pracowników skarżyło się na nudności. Sześciu z nich trafiło później do szpitala. Z budynku zostało wyprowadzonych aż 60 osób, ponieważ początkowo zakładano, że zapach związany jest z ulatnianiem się gazu. Poczynione ustalenia doprowadziły do odkrycia winowajcy całego zajścia. Okazało się, że 50-letni mężczyzna chciał wysłać swojemu znajomemu popularny owoc z Tajlandii. Niefortunnie nie wziął on prawdopodobnie pod uwagę tego jaki zapach wydziela durian.

Najlepsze newsy:

  1. Nie przegap 500 Plus na przyszły rok. Kroki, jakie trzeba podjąć, aby nie przepadły ci pieniądze
  2. Zakażonych nad morzem jest jeszcze więcej, niż myśleli. Zakończyli testy w Rewalu
  3. Dostała od koleżanki słoik ogórków i zachwyciła się ich obłędnym smakiem. Wszystko przez niezwykłą przyprawę
  4. Wysyp ogromnych grzybów, wszystko przez ostatnie ulewy. Wiemy, gdzie jest ich najwięcej
  5. Domowy syrop z lipy ma cudowne właściwości. Koniecznie zrób go latem, bo świetnie radzi sobie z przeziębieniem, mamy przepis
  6. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces

Źródło: Onet Podróże

Następny artykuł