Dziadek Bogumił ma niecodzienne zajęcieZdjęcie poglądowe, Youtube.com/ Bio Agris print screen

Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz

Dziadek od truskawek, który mieszka pod Warszawą i ma na imię Bogumił postanowił dołączyć do wspaniałej inicjatywy plantatorów. Co roku otwiera swoje pole pełne truskawek, rwiesz ile chcesz samemu i płacisz o wiele mniej niż w sklepie czy na targu. Akcja jest doskonała, warto się przejechać do dziadka Bogumiła.

Dziadek Bogumił, ma 74 lata i sam uprawia truskawki na swojej podwarszawskiej plantacji we wsi Prace Duże. Plantacje prowadzi za siostrę, która z powodu problemów zdrowotnych nie jest w stanie dłużej zarządzać swoim polem. Jego pomysł zrodził się, kiedy był w Ameryce w Kalifornii i był świadkiem, jak plantatorzy biorą po dolarze od ludzi, a ci bez żadnych ograniczeń mogą zbierać truskawki.

Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbitujeGotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbitujeCzytaj dalej

Dziadek otwiera pole dla wszystkich zainteresowanych - jego ceny za łubiankę są wyjątkowo niskie, taniej truskawek nie znajdziesz

Kiedy wjeżdżasz na pole dziadka Bogumiła od razu widzisz ludzi krzątających się pomiędzy krzakami oraz osoby dobijające targu z mężczyzną. Pan Bogumił spędza 24 godziny i siedem dni w tygodniu w małej starej przyczepce zaparkowanej koło pola. Przez cały maj, czerwiec oraz lipiec jest dostępne jego pole dla wszystkich zainteresowanych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych
  2. Rząd ma coraz mniej pieniędzy na 500 plus. Rozwiązanie, do którego będzie zmuszony, nie spodoba się wielu Polakom

Za kilogram truskawek dziadek Bogumił życzy sobie 3 zł. Nie jest to duża cena, przede wszystkim dlatego, że truskawki są całkowicie ekologiczne. Nie są pryskane żadną chemią, między krzakami rosną chwasty i można dojść do wniosku, że jest ich zdecydowanie więcej niż samych krzaczków.

Jego pole cieszy się dużą popularnością, od 3 lat pan Bogumił działa w taki sposób. Kiedyś zatrudniał do zbiorów Ukraińców, jednak sam mówi, że życzyli sobie zbyt dużo pieniędzy za pracę i byli roszczeniowi. Teraz, kiedy na jego pole przychodzą rodziny z dziećmi, jest o wiele bardziej szczęśliwy i spełniony.

Najlepsze newsy:

  1. Wydało się, ile lat naprawdę ma Małgorzata Rozenek. Niebywałe, fani ołsupieli
  2. Wszyscy fani Roksany Węgiel czują się oszukani. Skandaliczne doniesienia właśnie pojawiły się w mediach
  3. Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekli
  4. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok
  5. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin
  6. 100 tys. ludzi musiało uciekać z domów, żywioł uderzył bez litości. Dramatyczne doniesienia ze świata

Źródło: money.pl

Następny artykuł