Dzieci pewnej kobiety jedzą rękami i nie kąpią się codziennie.instagram/@mrsconstancehall/

Matka 6 dzieci dała wszystkim rodzicom 1 cenną poradę. Wzbudziła ogromne kontrowersje, posypały się komentarze

Dzieci i ich wychowanie wywołują niekiedy głośne dyskusje w internecie. Odmienne poglądy rodziców niekiedy bywają przyczyną spięć, a nawet kłótni. Ogromne kontrowersje wiążą się z pewną blogerką, która podzieliła się swoimi sposobami na wychowywanie dzieci. Niektórzy rodzice nigdy nie zdecydowaliby się na podobne traktowanie własnych dzieci.

Dzieci pewnej kobiety doświadczają bardzo ciekawych metod wychowawczych. 6 rozbrykanych pociech może spędzać sen z powiek nawet najcierpliwszym, więc nie ma nic dziwnego w tym, że przy tak licznej gromadce trzeba było poszukać niekonwencjonalnych rozwiązań. W obecnych czasach zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mocno dziwią się jednak wszelkim sposobom na ułatwienie sobie życia przez rodziców.

Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientówNiestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientówCzytaj dalej

6 dzieci bywa wyzwaniem, dlatego pewna kobieta znalazła własne kontrowersyjne metody wychowawcze

Dzieci znanej na Instagramie i nieco kontrowersyjnej blogerki doświadczają dość nietypowego wychowania. Constance Hall wywołuje w sieci wiele dyskusji - jej zwolennicy cieszą się, że wreszcie ktoś wnosi powiew świeżości do tradycyjnych zasad, które nie zawsze sprawdzają się w przypadku dużej rodziny, zaś przeciwnicy mocno krytykują dość luźne podejście blogerki. Matka licznej gromadki wyznaje bowiem zasadę, że nie jest niewolniczką swoich dzieci. Przyznaje też, że kiedy wychowuje się szóstkę pociech, trzeba czasem iść na skróty.

Dzisiaj grzeje:

  1. Obostrzenia powrócą. Wiemy jakie, rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Niektórzy nazywają Constance "leniwą mamą", chociażby dlatego, że kobieta mocno podkreśla, że każda matka potrzebuje godziny "wymeldowania się" - ona sama podobno nie istnieje dla swoich dzieci po 19:30. Każde dziecko samo wrzuca brudne ubrania do własnego wiaderka i nie musi przy tym kąpać się codziennie, bo pominięcie kąpieli nie skutkuje według blogerki niczym poważnym. Mnóstwo komentarzy wywołuje jednak jej podejście do dobrych manier przy stole, bo Constance przyznała się do nieużywania sztućców. "Ucztujemy rękoma… Często wykładam ogromny stos warzyw oraz na kolejnym talerzu pokrojone mięso lub cokolwiek innego, co zrobię" - opowiedziała. Wytłumaczyła jednak dosadnie swoje zaskakujące pomysły. "Nazwijcie mnie leniwą, nazwijcie mnie głupią mamą, ale kiedy masz sześcioro dzieci mieszkających pod twoim dachem, wszystko się zmienia. Mylicie się, jeśli myślicie, że można dać sześciorgu dzieci takie samo życie, jakie można dać jednemu" - napisała słynna mama.

Najlepsze newsy:

  1. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści
  2. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii
  3. Ewakuowali tysiące ludzi. Są ofiary. Dramatyczne informacje ze świata
  4. Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. wesel
  5. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  6. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  7. Anna Lewandowska wróciła do domu po treningu. Nie mogła uwierzyć w to, co robiła jej mała córeczka (FOTO)

Źródło: WP Parenting

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł