Mama 6-tki dzieci w ogniu krytykiPixabay /Greyerbaby

Mama 6 -tki dzieci opowiedziała o rodzinnych obiadach. Spadło na nią morze krytyki, powód zadziwia

Dzieci - ich wychowywanie budzi skrajne emocje. Szczególnie w Internecie pełno jest osób, które publicznie wyrażają swoje opinie dotyczące macierzyństwa i metod wychowawczych innych ludzi. Pewna znana brytyjska, prywatnie mama 6 dzieci wyjawiła w sieci jak wyglądają jej rodzinne obiady. Na kobietę wylało się morze krytyki. Powód zadziwia i daje do myślenia.

Dzieci są tematem, które budzą w sieci wielkie emocje. Mnóstwo internautów śledzi poczynania znanych mam, a póżniej poddaje je surowej ocenie. Dzieje się tak zarówno w polskim show -biznesie, jak i zagranicą.

Blogerka Constance Hall jest szczęśliwą mamą 6- tki dzieci. Kobieta relacjonuje życie swojej rodziny na Instagramie. Dla wielu kobiet jest inspiracją, ale często spotyka się z krytyką. Kobieta zdradziła jak w jej domu wyglądają obiady i spadło na nią morze niezbyt przychylnych komentarzy. Powód zaskakuje. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osóbGessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osóbCzytaj dalej

Matka 6-tki dzieci w ogniu ostrej krytyki. Wszystko przez rodzinne obiady.

Dzieci znanej na Instagramie i dość kontrowersyjnej blogerki doświadczają dość nietypowego wychowania. Constance Hall wywołuje w sieci wiele dyskusji - jej zwolennicy cieszą się, że wreszcie ktoś wnosi powiew świeżości do tradycyjnych zasad, które nie zawsze sprawdzają się w przypadku dużej rodziny, zaś przeciwnicy mocno krytykują dość luźne podejście blogerki. Matka 6-tki dzieci, wyznaje niepopularną w sieci zasadę, że nie warto być niewolnicą swoich dzieci. Czasem należy też iść na skróty w ich wychowaniu oraz w celebracji rodzinnych posiłków.

Kobieta na swoim profilu na instagramie dodała mocny wpis o tym, jak w jej domu wyglądają rodzinne obiady. Wiele osób oburzyło się na metody wychowawcze znanej blogerki. Słusznie?

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragedia, mąż nie żyje. Zmarł na rękach żony podczas grzybobrania
  2. Wielkie ostrzeżenie od WHO. Szczęki opadają. Nie jest dobrze
  3. Chcą zakończenia "Kiepskich". Wzruszający pomysł pożegnania śp. Gnatowskiego, serialowy Boczek był miłośnikiem jedzenia

Niektórzy nazywają Constance Hall "leniwą mamą". Kobieta ma inny niż popularne gwiazdy stosunek do macierzyństwa. Kobieta często mocno podkreśla, że każda matka potrzebuje godziny "wymeldowania się" - ona sama podobno nie istnieje dla swoich dzieci po 19:30. Każde dziecko samo wrzuca brudne ubrania do własnego wiaderka i nie musi przy tym kąpać się codziennie, bo pominięcie kąpieli nie skutkuje według blogerki niczym poważnym. Najwięcej emocji wzbudziło jednak wyznanie blogerki dotyczące rodzinnych obiadów. Nie są one z pewnością w modnym obecnie "instagramowym" stylu. Czy ich krytyka jest jednak naprawdę słuszna?

Constance przyznała się do tego, że jej dzieci podczas obiadów nie używają sztućców. "Ucztujemy rękoma… Często wykładam ogromny stos warzyw oraz na kolejnym talerzu pokrojone mięso lub cokolwiek innego, co zrobię" - opowiedziała. Wytłumaczyła jednak dosadnie swoje zaskakujące pomysły.

"Nazwijcie mnie leniwą, nazwijcie mnie głupią mamą, ale kiedy masz sześcioro dzieci mieszkających pod twoim dachem, wszystko się zmienia. Mylicie się, jeśli myślicie, że można dać sześciorgu dzieci takie samo życie, jakie można dać jednemu" - napisała słynna mama.

Rodzinne obiady znanej mamy są na pewno nietypowe, ale bardzo wesołe. Waszym zdaniem krytyka metod wychowawczych mamy 6 -tki dzieci jest zasadna? Czy może internauci nieco przesadzają w sowich ostrych osądach.

Oszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasuOszałamiające ciasto bez pieczenia, sprawdzi się na każdym przyjęciu. Wystarczy nieco herbatników, masa i kilka minut wolnego czasuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pobierasz rentę z ZUS? Ostatni dzwonek na złożenie dokumentu, inaczej stracisz pieniądze
  2. Nowy zakaz obejmie wsie i gospodarstwa? Kara za nieprzestrzeganie nawet 500 zł
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  4. Ogromna awantura w sklepie spożywczym. Rodzicom puściły nerwy, sprawą zajmie się sąd
  5. Piorunująco skuteczne naturalne lekarstwo z buraków. Działa przeciw zaparciom i wspomaga jelito grube
  6. Słyszysz szumy w uszach? To objaw, którego nie należy lekceważyć, może świadczyć o poważnych problemach ze zdrowiem
  7. Nie tylko protest kobiet. Nagle ruszyła kolejna, duża manifestacja, policja użyła gazu pieprzowego

Następny artykuł