Dziecko jePixabay / licencja: CC 0

Pracownik płakał do telefonu, nie miał na jedzenie dla malutkiego dziecka. Nie wiedział, że podsłuchuje go szef, stało się coś niebywałego

Pieniądze nie są najważniejsze w życiu, pozwalają jednak kupić najpotrzebniejsze produkty takie jak jedzenie dla małego dziecka. Pracownikowi leciały łzy po twarzy kiedy rozmawiał przez telefon - nie miał nawet grosza przy duszy. Jego szef zrobił niebywałą rzecz.

Pieniądze, potrzebne na żywienie, którego dziecko powinno mieć jak najwięcej, nie należą do małych. Specjalne produkty żywnościowi dla niemowląt kosztują krocie, lecz są zalecane przez dietetyków. Pozwalają małym dzieciom odpowiednio się rozwijać i dostarczają im wszystkich wartości odżywczych, jakie ich szybko rosnące organizmy potrzebują. Pracownik w pewnej firmie miał ogromny problem z pieniędzmi i nie starczało mu na nic, nawet na jedzenie dla swojej małej córeczki. O wszystkim dowiedział się przez przypadek szef, który następnie zrobił niewyobrażalną rzecz.

Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiSkandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiCzytaj dalej

Dziecko mogło nie dostać jedzenie - tata nie miał pieniędzy

Mężczyzna niedawno przeprowadził się ze swoją żoną i małym dzieckiem do nowego miasta. Koszta przeprowadzki, wynajęcia nowego lokum i opłacenia wszystkich rachunków przerosły ich i już na samym początku miesiąca nie mieli żadnych oszczędności. Niestety, nie przygotowali się też na taką ewentualność i nie zbudowali żadnych zapasów słoiczków z jedzeniem dla niemowląt, a wiadomo, że tak małe dzieci muszą jeść dużo i często. Dlatego mężczyzna był w kropce.

W przerwie od obowiązków wyszedł na zewnątrz i zadzwonił do swojej żony. Kiedy z nią rozmawiał był bardzo zdenerwowany i ciekły mu łzy po policzkach. W nowym miejscu pracował dopiero od 5 dni, a pensja miała pojawić się pod koniec miesiąca. Młode małżeństwo nie wiedziało co ma robić i bało się, że ich mała dziewczynka zacznie głodować.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Ważny komunikat Marceliny Zawadzkiej. Odpoczywała w górach, ale nie mogła dłużej milczeć
  3. Nie ma lepszych. Przepyszne pieczone ziemniaki po szwedzku

Szef mężczyzny także wyszedł się przewietrzyć i niechcący podsłuchał jego rozmowę. Dowiedział się wszystkich szczegółów i postanowił szybko działać. Nie odezwał się do niego ani słowem, lecz na koniec zmiany poprosił młodego ojca do swojego gabinetu. Tam poprosił go o pojechanie do miasta i załatwienie kilku spraw. Pracownik odpowiedział mu, że samochód nie jest zatankowany. Szef bez mrugnięcia okiem powiedział mu, że załatwi ten problem. Sam pojechał zatankować i załatwić sprawunki. Po powrocie oddał kluczyki swojemu podwładnemu i zaprowadził go do samochodu.

Na siedzeniu pasażera leżało kilka kartonów ze słoikami dla niemowląt, bak był zatankowany do pełna, a obok kartonów leżał gruby plik pieniędzy. Widząc zdziwienie na twarzy pracownika poprosił go, aby uznał to za premię pracowniczą. Warto być takim jak ten przełożony, wszak nigdy nie wiadomo kiedy dobro powróci. A co wy sądzicie o tej historii? Dajcie znać w komentarzach.

Krystyna Feldman całe życie kochała jedną potrawę, za młodu wyglądała jak modelka. Przed śmiercią ujawniła gorzką prawdę o serialuKrystyna Feldman całe życie kochała jedną potrawę, za młodu wyglądała jak modelka. Przed śmiercią ujawniła gorzką prawdę o serialuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wezwanie do zapłaty za wezwaniem, wnioski się sypią. Pierwsi już dostali należne pieniądze
  2. Jak odróżnić COVID-19 od innych chorób? Zdaniem ekspertów istotna jest kolejność występowania objawów
  3. Prosta i pyszna surówka z buraków. idealnie komponują się z popularnym owocem
  4. Wybierz najlepsze dla siebie - 1 albo 2 łyżki przed śniadaniem. W zależności od dawki odczujesz niesamowite efekty
  5. Prawie wszyscy wskazują błędnie. Pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko?
  6. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Źródło: zycie.news

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł