Edyta Górniak zmartwiła się głodówką syna.instagram.com/edytagorniak/

Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumiona

Edyta Górniak zbudowała wspaniałą relację ze swoim synem, którego nazywa najważniejszym mężczyzną w jej życiu. 15-latek ciągle zaskakuje ją dojrzałością i mądrymi decyzjami, dlatego informacja o tygodniowej głodówce mocno zaniepokoiła znaną wokalistkę. Allan miał jednak swoje powody.

Edyta Górniak od pary dorbych lat przestaje szokować swoim życiem prywatnym. Piosenkarka docenia małe radości i niezwykłą relacją ze swoim synem. Swoją miłością do Allana chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Edyta zabiera go też często na wszelkie imprezy i pozuje z nim na "ściance". Jakiś czas temu w wywiadzie z Magdą Mołek piosenkarka wyznała, że syn ciągle ją czymś zaskakuje.

Córka aktora Boczka z Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnymCzytaj dalej

Edyta Górniak słynie z cudownej relacji z ukochanym synem. Mimo to Allan zaniepokoił ją niemal tygodniową głodówką

Edyta Górniak uwielbia swojego syna i z duma opowiada o nim w mediach. Wokalistka troszczy się o jego wykształcenie, dlatego wspiera go we wszystkich decyzjach. Syn jakiś czas temu zrezygnował z nauki w amerykańskiej szkole, bo chociaż podziela muzyczną pasję matki, bardziej interesują go obecnie militaria. Allan uczęszcza do polskiego liceum wojskowego, a Edyta przyznaje, że szkoła wiele w nim zmieniła, ale pomimo trudnego wieku, w którym niemal każdy się buntuje, chłopak jest nad wiek dojrzały i rozsądny. „Ta szkoła przekonwertowała jego wartości. Parę razy naprawdę mnie zaskoczył” - przyznaje słynna piosenkarka.

Dzisiaj grzeje:

  1. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  2. Urzędnicy skontrolują twój dom. Obowiązkowo musisz się wytłumaczyć czym palisz w piecu, wielu Polaków będzie wściekłych

Właśnie dlatego wieści o zrezygnowaniu z jedzenia na tydzień mocno zaskoczyły Edytę Górniak, która dowiedziała się o tym zdarzeniu po pewnym czasie. Allan poinformował mamę, że pożyczył i wydał wszystkie pieniądze, a głodówka była dla niego jedynym możliwym rozwiązaniem. Chłopak zaskakuje dojrzałością, dlatego wytłumaczył, że chciał ponieść konsekwencje swoich decyzji i nie zamierzał prosić piosenkarki o pomoc finansową. Allan wolał sam zarobić na jedzenie.

Najlepsze newsy:

  1. Co się z nim dzieje? Tymoteusz Szydło zapadł się pod ziemię miesiące temu
  2. Z ostatniej chwili: Walczyli o życie na plaży w Sianożętach. Lądował śmigłowiec
  3. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  4. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  5. Dorota Szelągowska pochwaliła się swoją kuchnią. Fani podzieleni, mają 1 poważny zarzut
  6. Była prezes polskiego klubu odpoczywa na wakacjach. Odważne zdjęcia w bikini podbiły serca kibiców (FOTO)

Źródło: rmfmaxxx.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł