Edyta Górniak została przyłapanaInstagram / edytagorniak

Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie

Edyta Górniak w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zajęć. Promocja nadchodzącej płyty wiąże się z częstymi wyjazdami. Podczas jednej z podróży gwiazda zatrzymała się na posiłek w popularnym fast foodzie. Bez skrępowania zrobiła co,ś co jest tam zakazane. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Każdy czasami ma ochotę na fast food. Okazuje się, że Edyta Górniak również należy do osób, które w trakcie wyjazdów decydują się na taki posiłek. Nikt się nie spodziewał, że wokalistka w lokalu złamie jeden z zakazów. Obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie.

Potrzebowała najszybszego efektu. Podpaliła wysypaną na folii kawę, zadziałało natychmiastPotrzebowała najszybszego efektu. Podpaliła wysypaną na folii kawę, zadziałało natychmiastCzytaj dalej

Edyta Górniak ponownie zaskoczyła swoim zachowaniem

Nie da się ukryć, że Edyta Górniak jest niezwykle popularną gwiazdą, która może poszczycić się ogromną liczbą fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy użytkowników. Takie grono wielbicieli sprawia, że wokalistka ma spory posłuch. Niestety w ciągu ostatnich miesięcy wielu obserwatorów zarzucało gwieździe, że nie sprawdza się najlepiej w roli autorytetu, głównie za sprawą braku poszanowania do zakazów. Ostatnio w restauracji McDonald's znów to potwierdziła.

W trakcie największego szumu wokół trwającej pandemii Edyta Górniak jasno dawała do zrozumienia, że ma zupełnie odmienne zdanie dotyczące zaleceń sanitarnych. Kwestionowała zasadność noszenia maseczek oraz dała się poznać jako przeciwniczka szczepień. Tym razem, niektórzy mogą zarzucić jej, że ponownie udowodniła, iż zakazy niewiele dla niej znaczą. Co zrobiła w trakcie pobytu w popularnym fast foodzie?

Dzisiaj grzeje:

Dzisiaj grzeje:

   1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
   2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
   3. 500 plus nie jako gotówka, ale jako bon? Szefowa ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami

Edyta Górniak złamała wyraźny zakaz

Najprawdopodobniej każdy zdążył już zauważyć, że z powodu trwającej pandemii w lokalach gastronomicznych zaczął obowiązywać nowy reżim sanitarny. Najwidoczniej Edyta Górniak za nic ma tego typu zasady pozwalające na zachowanie względnego bezpieczeństwa. Będąc w restauracji McDonald gwiazda usiadła w miejscu oznakowanym wyraźną adnotacją "Nie siadać. Prosimy wybierz inny stolik, aby zachować dystans". Wszystko zostało zarejestrowane przez menadżera wokalistki i opublikowane na jego Instagramie. Edyta Górniak podczas nagrania uwieczniającego łamanie przez nią zakazów sama przyznała, że musi wszystko robić pod prąd. Jak oceniacie postawę Edyty Górniak?

Edyta Górniak przyłapana

Screen z relacji menadżera Edyty Górniak - Instagram / marcin__wieczorek

Najlepsze newsy:

   1. Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia, ogromne gratulacje
   2. Magdalena Ogórek wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Właśnie pojawiło się w sieci
   3. Tragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobić
   4. Pikantna surówka z marchewki posmakuje każdemu. Wystarczą 3 ząbki czosnku i dodatek, który każdy ma w lodówce, by stworzyć obłędny miks
   5. Steczkowska jest załamana, żali się. Wydała oszczędności, nie stać jej na remont kuchni
   6. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
   7. Tragedia w piłkarskiej reprezentacji Ukrainy. Śmierć z powodu COVID-19

Źródło: Jastrząb Post


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł