Edyta Górniak z synemInstagram / @edytagorniak

Wow, ciężko uwierzyć, gdzie latem pracuje syn Edyty Górniak. Turyści będą mocno zaskoczeni, spodziewalibyście się?

Edyta Górniak pochwaliła się sezonową pracą syna. Pracowity potomek gwiazdy wybrał sobie zajęcie, które szokuje fanów. Być może spotkacie go podczas swoich wakacji.

Edyta Górniak swoje życie poświęciła na równo muzyce jak i wychowaniu syna Allana. Piosenkarka uwielbia dzielić się kolejnymi osiągnięciami swojej pociechy. W mediach społecznościowych mama i syn chętnie pozują do wspólnych zdjęć, pokazując jak silna więź ich łączy. Potomek jest oczkiem w głowie gwiazdy i ta nigdy nie pomija okazji by pochwalić się jego osiągnięciami. Allan mimo swojego gwiazdorskiego pochodzenia stroni jednak od blasków popularności. W czasie wakacji postanowił podjąć prace sezonową, którą wielu dzieci celebrytów by wzgardziło. Nad polskim morzem Allan wykonuje niecodziennie zajęcie.

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Edyta Górniak pęka z dumy

W wywiadzie dla Faktu Edyta zdradziła, że syn nie życzy sobie, by odwiedziła go w pracy. Jak sam mówi, nie chce ściągać na siebie uwagi, ani być inaczej traktowany ze względu na słynną mamę. W pracy nikt nie wie z kim jest spokrewniony i woli, by tak pozostało. Edyta Górniak jest dumna, że syn wykazuje taką zaradność życiową i podjął pracę, by zarobić na własne przyjemności. - Jest szczęśliwy, bo to jego pierwsza praca w życiu. Cieszy mnie, że nie idzie na łatwiznę i nie wyciąga ręki do mamy po kasę na wakacje, tylko sam chce sobie zapracować - tak o pracy syna opowiada piosenkarka. Niesamowite jaki zawód na sam początek kariery wybrała jej pociecha.

Dzisiaj grzeje:

  1. GIS wydał najnowsze wytyczne dla szkół. Poważne zmiany w dotychczasowych działaniach
  2. Karol Strasburger wyjawił wszystko. Jego o 35 lat młodsza wybranka ma z nim jak w niebie
  3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

Praca, którą podjął syn Edyty Górniak nad polskim morzem jest częstym wyborem wśród młodych ludzi. Allan zajmuje się rozstawianiem leżaków plażowych oraz serwowaniem kawy w nadmorskim lokalu. W wolnych chwilach Allan zajmuje się także pisaniem tekstów piosenek, lecz jak sam przyznaje nie chce, by jego kariera muzyczna opierała się na popularności mamy. Edyta ma powody do dumy, bo syn wyrasta na rozsądnego młodzieńca. Z naszej strony możemy tylko pogratulować i życzyć mu samych dobrych chwil w rozpoczętej karierze.

Najlepsze newsy:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  3. Premier dosadnie o powrocie do restrykcji. Jego słowa zaniepokoiły wielu
  4. Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieść
  5. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  6. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  7. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców

Źródło: jastrzabpost

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł