Edyta Górniak została zaskoczona przez synaredonion1515/Getty Images, commons.wikimedia.org/ Telemagazyn CC BY 3.0

Syn Górniak nie jadł przez tydzień. Powód daje do myślenia, zaskoczył nawet znaną mamę

Edyta Górniak opowiedziała wyjątkowo wzruszającą historię. Okazało się, że jej syn nie jadł przez tydzień. Powód zaskoczył nawet jego mamę.

Edyta Górniak jest znaną polską piosenkarką i aktorką. Na swoim koncie ma wiele hitowych przebojów muzycznych, musicali czy występów scenicznych. W jednym z wywiadów dla telewizji TVN Style, opowiedziała, między innymi, niebywałą historię z udziałem jej syna.

Nagły komunikat dotyczący zakupów w Lidlu. Fatalnie, Polacy będą wściekliNagły komunikat dotyczący zakupów w Lidlu. Fatalnie, Polacy będą wściekliCzytaj dalej

Edyta Górniak wypowiada się o swoim synu w niebywały sposób

Swojego czasu jej jedyny syn dał się poznać jako kochające dziecko, które dla swojej mamy zrobi bardzo wiele. Na łamach Faktu pokazywane były wymowne zdjęcia, po których w internecie wypowiadano się o nim w samych pozytywach.

W czasie nagrań do programu "My Way", w którym Edyta Górniak uczyła się przed kamerami jazdy samochodem, nie miała zbyt wiele czasu, aby móc wygodnie i przyjemnie gotować w domu. Dlatego Allan, który wtedy miał 15 lat, wziął sprawy w swoje ręce.

Aż ciężko uwierzyć jakim popisowym daniem może pochwalić się syn Górniak. Wbrew pozorom młody chłopak nie gotuje swojej mamie ciężkiej polskiej kuchni - piosenkarka musi wszak trzymać odpowiednią linię, a schabowe wcale by w tym nie pomogły.

Allan specjalizuje się w gotowaniu łososia ­terijaki, czyli fileta serwowanego w orientalnej marynacie na bazie sosu sojowego, z dodatkiem miodu i imbiru. Tak aromatyczna i smaczna potrawa z pewnością dawała Edycie wiele energii do pracy na planie zdjęciowym.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wzmacnia odporność i pozwala zwalczyć najgorsze przeziębienie. Syrop z 3 składników bije rekordy popularnosći
  2. Był prezesem TVP. Nie żyje. Nikt nie wiedział, że był zakażony. Tysiące osób w żałobie. Otrzymał medal za rozwój popularnego wśród turystów regionu
  3. Klasa sama w sobie, ozdoba stołu i przyczyna szczerych zachwytów. Nie ma nic lepszego niż domowe ciasto rafaello

W jednym z wywiadów z tamtego czasu postanowiła podzielić się wzruszającą historią. Przez kilka dni nie było jej w domu, ponieważ była w trasie koncertowej. Jako przykładna mama zostawiła dziecku pieniądze, aby mógł ze spokojem kupić sobie jedzenie.

Po jej powrocie okazało się coś niebywałego. Zabrała go na obiad, na którym Allan z błyskiem w oku pytał się czy może zamówić kilka pozycji. Zaskoczona Edyta mu nie odmówiła, jednak martwiła się o jego żołądek. Chłopak bowiem chciał zjeść bardzo dużo.

Wtem wypowiedział kilka słów, które u każdej matki wywołują nieprzyjemne dreszcze zdenerwowania. - Mamo, ja przez cały tydzień nie jadłem obiadu - odpowiedział zaniepokojonej mamie.

Okazało się, że musiał pożyczyć koledze pieniądze i miał kilka innych niespodziewanych wydatków. Zaskoczona mama zapytała się czemu w takim razie nie odezwał się do niej, aby podesłała mu więcej gotówki. Po jego słowach poczuła ogromną dumę.

Wraz z koleżanką, która bardzo ładnie śpiewa, udał się do bogatej dzielnicy miasta, w którym mieszkają, i zarobili 60 złotych grając na ulicy muzykę. Allan akompaniował jej beatboxując.

Edyta była wyjątkowo zadowolona, wszak jej syn mógł wybrać najłatwiejszą drogę i poprosić mamę o pieniądze. Zdecydował jednak, że nie będzie ciągle jej o nie prosił, więc zarobił je samodzielnie.

Ania zdradziła bardzo stary, powalający przepis na gołąbki. Farsz mięsny do kapusty robi inaczej niż wszyscyAnia zdradziła bardzo stary, powalający przepis na gołąbki. Farsz mięsny do kapusty robi inaczej niż wszyscyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Odkrycie zaskoczyło służby. Rozbili nielegalną grupę handlującą mchem
  2. Tylko dla osób o mocnych nerwach: skandaliczne sekrety pracy przy zbiorze truskawek w Niemczech
  3. Wystarczy 1 łyżka i babciny trik, by uzyskać perfekcyjne pierogi. Robi tak zarówno Makłowicz, jak i Gessler
  4. Tysiąckrotnie lepsza niż zwykła mizeria, rodzina oniemieje z zachwytu. Koniec z dodawaniem śmietany, jeden produkt wygrywa wszystko
  5. Tysiąckrotnie lepsza niż zwykła mizeria, rodzina oniemieje z zachwytu. Koniec z dodawaniem śmietany, jeden produkt wygrywa wszystko
  6. Lekarze ostrzegają. Osoby z tej grupy są szczególnie zagrożone ciężkim przebiegiem COVID-19
  7. Łzy same ciekną po policzkach. Dziennikarz TVN nagrał filmik przy grobie swojego dziecka, ma ważną wiadomość

Źródło: fakt.pl, youtube.com/tvnstyle

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł