Edyta Herbuś zamieściła zdjęcia cudownej kuchni babci.Instagram/ @edytaherbus

Edyta Herbuś pokazała urocze zdjęcie w kuchni babci. W tyle widać rzecz, która wielu przypomni błogie czasy dzieciństwa

Edyta Herbuś uwielbia dzielić się swoimi zdjęciami z ukochaną babcią. Na swoim Instagramie często pisze o swoich wspaniałych wspomnieniach z dzieciństwa i dzieli się fotkami z rodziną. Tancerka zamieściła niedawno zdjęcie na tle wnętrza, w którym jeden kultowy szczegół przypomni Wam o czasach dzieciństwa.

Edyta Herbuś cieszy się ogromną sympatią obserwujących jej życie prywatne w Internecie. Po występie w "Tańcu z gwiazdami" mogliśmy ją lepiej poznać i docenić jej ogromny talent. Charyzmatyczna tancerka cieszyła się niekiedy większą rozpoznawalnością i karierą od partnerów, z którymi występowała w słynnym programie. W dużej mierze przyczyniła się do tego jej osobowość i to, jak chętnie dzieli się z ciekawskimi najpiękniejszymi wspomnieniami z dzieciństwa.

Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuŁukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuCzytaj dalej

Edyta Herbuś chwali się kuchnią ukochanej babci. Jedna kultowa rzecz we wnętrzu budzi ogromny sentyment

Edyta Herbuś od lat mocno podkreśla, że dzieciństwo mocno ją ukształtowało. Ogromną rolę w jej życiu odegrała babcia Tola, która bardzo często pojawia się na Instagramie tancerki. Własnie od niej Herbuś przejęła wiele życiowych zasad, rodzinnych tradycji i wartości, za co jest jej dozgonnie wdzięczna. Popularna gwiazda w wielu wywiadach zaznacza, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a babcia zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Spotkania z nią są prawdziwym świętem, podczas którego obie wspominają najpiękniejsze wydarzenia sprzed lat.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielka awaria w całej Polsce. Miliony osób bez jakiegokolwiek dostępu
  2. Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. wesel
  3. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć

Edyta Herbuś spędza cudowny czas z babcią w domu, w którym się wychowywała. Kuchnia jest dla niej prawdziwym sercem domu - właśnie tam pije herbatę z cytryną z kultowych szklanek i w prawdziwie sielskiej scenerii. W kuchni lubi bowiem siadać przy pięknym kaflowym piecu, dzięki któremu magicznie powraca do najszczęśliwszych chwil spędzonych z krewną. "Babcia jest czystą radością i szczęściem, więc nie ma nic lepszego niż spotkanie z nią. Celebruję te wycieczki do jej domu, żeby się z babcią uściskać, usiąść przy ukochanym kaflowym piecu, napić się herbaty z cytryną ze szklanki w plastikowym koszyczku. Kiedy czuję zapach tego domu, słyszę strzelające drewno, to jest coś niezastąpionego. To moje wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa" - wyznała. Na pamiątkę zrobiła więc sobie cudowne zdjęcia, na których możemy podziwiać wystrój starodawnej kuchni.

Edyta Herbuś

źródło: instagram/@edytaherbus/

Najlepsze newsy:

 1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Dwa najbliższe dni będą kluczowe
 2. PKO BP ma niezwykłą propozycję, która poważnie namiesza. Polki i Polacy mogą już zacierać ręce
 3. Ewakuowali tysiące ludzi. Są ofiary. Dramatyczne informacje ze świata
 4. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
 5. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
 6. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
 7. Media podały fatalne wiadomości. M. Stoch zarażony COVID-19

Źródło: Jastrząb Post

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł