Elżbieta JaworowiczEast News / autor: tricolors

Niebywały, odbierający mowę sekret urody. Elżbieta Jaworowicz wygląda 20 lat młodziej dzięki banalnej diecie

Elżbieta Jaworowicz od lat zachwyca swoim szykiem i nienaganną figurą. Wielu chciałoby poznać jej tajemnicę wiecznej młodości. Dziennikarka w końcu zdradziła, jak dba o swoją urodę, Trzeba przyznać, że dieta, której latami przestrzega robi ogromne wrażenie.

Elżbieta Jaworowicz cieszy się nieposzlakowaną opinią zawodową. Z wielkim zaangażowaniem wypełnia swoją misję dziennikarską prowadząc program "Sprawa dla reportera", którego popularność mówi sama za siebie. W programie Elżbieta podejmuje się dyskusji na trudne tematy i walczy z wieloma niesprawiedliwościami systemowymi, których ofiarami padają jej goście. Oprócz jej profesjonalizmu i oddaniu pracy, Elżbieta Jaworowicz imponuje fanom doskonałą prezencją. Tak jak sukcesy zawodowe, tak i piękny wygląd wymaga wiele wysiłku i poświęcenia. Dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy i wyznała, jak na co dzień wygląda jej dieta.

Dramatyczne wyznanie gwiazdy Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Na Wspólnej", syn nie chce go znać. Z córką z kolei jakiś czas temu na wizji pokazywał, jak robić risottoCzytaj dalej

Elżbieta Jaworowicz - od lat przestrzega wyjątkowej diety

Trudno uwierzyć, że Elżbieta Jaworowicz ma 74 lata. Na pewno nikt z nas, patrząc na jej zdjęcia nawet przez moment nie pomyślałby, że jej wygląd to odzwierciedla. Już na pierwszy rzut oka dziennikarka prezentuje się jakby miała co najmniej 20 lat mniej. Jednym z jej niezawodnych sposobów na idealną figurę jest sport. Jako dziecko Elżbieta grała w koszykówkę i starała się każdy moment spędzać bardzo aktywnie. Po latach nie odpuściła sobie wysiłku fizycznego i co najmniej 2 razy w tygodniu oddaje się ćwiczeniom. Sport jest doskonałym sposobem na odreagowanie trudnych emocji, których doświadcza prowadząc "Sprawę dla reportera". Ogromną wagę w zachowaniu zdrowia i urody odgrywa także dieta, a ta już od dawna wygląda w bardzo specyficzny sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje

Jesteś tym co jesz. To banał, który nie traci na aktualności nigdy. Jak nietrudno się domyślić, Elżbieta Jaworowicz stara się jadać najlepiej jak to tylko możliwe. Na talerzu dziennikarki bardzo rzadko pojawia się mięso, a swoją dietę opiera głównie na warzywach. Sama przyznaje, że gotowanie to jej wielka pasja i z ogromnym zaangażowaniem gotuje danie kuchni śródziemnomorskiej, która uchodzi za najzdrowszą na świecie ze względu na dużą zawartość dobrych tłuszczów. Banalne zasady, którymi na co dzień w swoich wyborach żywieniowych kieruje się Elżbieta sprawiają, że cieszy się fantastycznym zdrowie i godną pozazdroszczenia sylwetką. Oby tak dalej.

Mieliście garnek z gwizdkiem? Dziś jego wartość jest ogromna, miał ukrytą cechęMieliście garnek z gwizdkiem? Dziś jego wartość jest ogromna, miał ukrytą cechęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nadchodzą kolejne zmiany w segregacji śmieci. System może się zmienić nie do poznania
  2. Nie żyje 17 osób. Ponury raport Ministerstwa Zdrowia
  3. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
  4. Bez grama wstydu i skromności, pozuje w bikini w objęciach mężczyzny. Niewiarygodne, że kończy 67 lat, ciało bogini
  5. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  6. 345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjach

Źródło: Lelum

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł