Emerytura Rudiego Schuberthawikipedia.org/72kuba06 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskie

Emerytura jest okresem, w którym człowiek po całym życiu w końcu może odetchnąć z ulgą. Skończyła się w końcu praca, teraz czas na odpoczynek. Schuberth narzeka jednak na żenująco niską emeryturę, a wybudował 4 domy obok Łeby.

Emerytura jest zawsze tematem wyjątkowo drażliwym w naszym kraju. Nie będziemy rozwodzić się nad słusznością obecnego systemu emerytalnego, chociaż mnóstwo osób wyraża swoje wielkie obiekcje. Jedna z nich jest Rudi Schuberth, który od pewnego czasu należy do grona emerytów. Shuberth narzeka na swoją żenująco niską emeryturę zapominając przy okazji, że jest właścicielem dobrze prosperującego biznesu turystycznego.

Jest ważny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Oszustwo na ogromną skalę, sieć przed nim ostrzegaJest ważny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Oszustwo na ogromną skalę, sieć przed nim ostrzegaCzytaj dalej

Emerytura Rudiego Schubertha - według muzyka jest żenująco niska

Od pewnego czasu na konto muzyka regularnie wpływa suma pieniędzy, która należy mu się z tytułu emerytury. Rudi Schuberth nie jest jednak z niej w żadnym stopniu zadowolony.

- Od czasu do czasu będę wciąż grał i pokazywał się publicznie, bo ta moja kwota to jest żenada. Artyści nie mają żadnych emerytur - tłumaczy Rudi w rozmowie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje:

  1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób
  2. Porażające sceny w Biedronce, nie żyje 61-letni mężczyzna. Sklep od razu został zamknięty
  3. Wyższe opłaty za abonament. Znamy kary dla niepłacących, za jeden odbiornik setki złotych

Ile wynosi emerytura Schubertha? Według niego samego dostaje 1200 złotych. Jak widać, taka suma w żaden sposób go nie zadowala. Z tego powodu muzyk nie zrezygnuje całkowicie z bycia artystą i będzie dawał okazjonalne koncerty, aby zwyczajnie sobie dorobić.

- Mimo wszystko to jest na tyle dużo, żeby pójść do ZUS-u i wziąć tę emeryturę. Państwo wypłaca mi pieniądze za to, że jestem obywatelem - dodaje mężczyzna.

Rudi jest właścicielem malowniczego folwarku niedaleko Łeby, w którym prowadzi agroturystykę, sprzedaje wyroby wędliniarskie i wynajmuje apartamenty gościom. W związku z tym, w obliczu posiadania takich posiadłości narzekanie Schubertha jest nieco zastanawiające. A co wy sądzicie o słowach muzyka?

Najlepsze newsy:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Koniec marzeń Jacka Kurskiego? Poważne komplikacje w życiu b. prezesa TVP, oświadczenie nie pozostawia złudzeń
  3. Kłopoty z turystami z Niemiec w Kołobrzegu. Miasto nie wie, co robić
  4. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  5. Zaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważać
  6. Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długo
  7. Nie żyje młodziutki gwiazdor. Miał zaledwie 17 lat, zginął w tragicznych okolicznościach

Źródło: gwiazdy.wp, wprost

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł