Emerytura Rudiego Schubertha jest smutnie niskawikipedia.org/ 72kuba06 CC 3.0

Rudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędliny

Emerytura dla Rudiego Schubertha jest stosunkowo nowym doświadczeniem - odkąd ją pobiera nie jest mu łatwo. Jest zażenowany jej skandaliczną wysokością. Z tego powodu zmuszony jest do sprzedawania wędlin.

Emerytura w założeniu ma umożliwić starszym ludziom spokojne życie po osiągnięciu pewnego wieku. Niestety polscy emeryci często skarżą się na niską sumę pieniędzy, które w ramach emerytury dostają co miesiąc. Świadczenia finansowe często nie pozwalają im nawet opłacić wszystkich rachunków, leków ani żywności, co sprawia, że ludzie w bardzo zaawansowanym wieku muszą wykonywać jakąś pracę. Rudi Schuberth wyjawił ile wynosi jego emerytura - jak to bywa w przypadku artystów ciężko mówić o dużej sumie.

Dorota Szelągowska wyprawiła wesele za 65 złotych. Nie mieści się w głowie, co podała swoim gościom do jedzeniaDorota Szelągowska wyprawiła wesele za 65 złotych. Nie mieści się w głowie, co podała swoim gościom do jedzeniaCzytaj dalej

Emerytura znanego Polaka jest żenująca

Polski system emerytalny wywołuje zawsze ogromne emocje. Wiele osób nie zgadza się z obecnymi rozwiązaniami i narzeka na co miesięczne świadczenia wypłacane ze skarbu państwa emerytom. Do tej grupy zalicza się Rudi Schuberth, który jakiś czas temu wyjawił ile wynosi jego emerytura. Niestety okazuje się, że za te pieniądze muzyk nie mógłby funkcjonować tak jak zawsze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zrobisz je w 15 minut, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Zawsze się udaje
  2. TVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdy
  3. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

- Od czasu do czasu będę wciąż grał i pokazywał się publicznie, bo ta moja kwota to jest żenada. Artyści nie mają żadnych emerytur. - mówi Rudi w rozmowie z Faktem. - Mimo wszystko to jest na tyle dużo, żeby pójść do ZUS-u i wziąć tę emeryturę. Państwo wypłaca mi pieniądze za to, że jestem obywatelem - dodaje dalej artysta.

Schuberth co miesiąc odbiera emeryturę w wysokości 1200 złotych. Dlatego też ciągle nie rezygnuje z życia publicznego. Koncerty i występy przed kamerami będą jeszcze długo grały bardzo ważną rolę w życiu Rudiego - 1200 zł nie wystarczyłoby mu na opłacenie chociażby rachunków.

Co ciekawe, mężczyzna czerpie zyski także z jeszcze jednego, niesamowitego miejsca. Mowa oczywiście o jego folwarku na Kaszubach, w którym założył agroturystykę. W ramach przedsięwzięcia satyryk prowadzi sprzedaż regionalnych wędlin, kiełbas czy przetworów.

- Ludzie z coraz większą niechęcią sięgają po masowe produkty, które nie dość, że są bez smaku, to jeszcze naszpikowane chemią i konserwantami. Dlatego w ofercie oprócz wędlin mamy też drobiowe galaretki, galaretę z nóżek, gołąbki i pierogi, pasztety, zrazy, trochę tego jest - tłumaczy Schuberth w czasopiśmie "Własny Biznes FRANCHISING".

Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smakówCudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smakówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
  2. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje ksiądz zarażony koronawirusem
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Kotlety schabowe po francusku biją na głowę wszystko. Znajomi będą błagać o przepis
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Źródło: fakt.pl, franchising.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł