Emerytura Karola StrasburgeraTRICOLORS/East News

Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia

Emerytura gwiazd telewizji nie jest zazwyczaj wysoka, więc wielu z nich musi dorabiać na boku. Karol Strasburger zdradził ile wynosi jego emerytura, z której nie mógłby utrzymać samochodu ani domu. Co ciekawe, prowadzący Familiadę ma niebywałe podejście do jedzenia, które jest godne podziwu.

Emerytura artystów nie jest wysoka. Wszelkie nie etatowe zajęcia nie liczą się do wypłacanych świadczeń, więc wielu celebrytów nie może zrezygnować z pracy nawet na starość. Karol Strasburger, wszystkim doskonale znany prowadzący Familiady, opowiedział o swojej emeryturze oraz o podejściu do jedzenia. Trzeba przyznać, że ma wyjątkowo oryginalne zasady żywienia.

Niesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzieńNiesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzieńCzytaj dalej

Emerytura Karola Strasburgera nie pozwala mu utrzymać domu ani samochodu

W rozmowie z Faktem prowadzący Familiade wypowiedział się na temat swojej emerytury. Biorąc pod uwagę ilość pracy jaką włożył w swoją karierę, wysokość świadczenia zaskakuje. Według redakcji Faktu Strasburger dostaje od 1000 do 2000 złotych emerytury.

- Emerytury są zbyt niskie, żeby normalnie funkcjonować, utrzymać dom, samochód. Wszystkie nasze zajęcia, które nie są etatowe, do emerytury się nie liczą: czyli filmy, koncerty czy występy rożnego typu. I nie dochodzą one do naszych zarobków, bo to są zarobki jednorazowe - zdradził Faktowi Karol Strasburger.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  2. Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmo
  3. W szkołach podsuwają kontrowersyjne oświadczenia. Chodzi o zrzeczenie się roszczeń w wypadku zakażenia

Karol Strasburger ma nadzwyczaj ciekawe podejście do spożywania posiłków. W rozmowie z Polskatimes bardzo szczegółowo opowiedział o swoich żywieniowych przyzwyczajeniach i wyborach. Według niego jedzenie nie jest najważniejsze w życiu. Kiedy ma wybór pomiędzy pójściem na mecz tenisa lub dobry obiad, bez zastanowienia wybierze mecz.

- Nie wstaję rano i nie zastanawiam się przy śniadaniu, co zjem na obiad. Jeśli mam dużo pracy, potrafię nie jeść cały dzień - wyjaśnia w wywiadzie dla Polskatimes.

Gwiazda TVP wyjątkowo szanuje jedzenie. Strasburger uważa, że jedzeniem należy się delektować. Nie bez powodu w najbardziej ekskluzywnych restauracjach podawane są małe porcje. Według aktora duża ilość żywności nie jest potrzebna, aby cieszyć się z przyjemności jedzenia. Dla niego o wiele bardziej istotna jest jakość i smak posiłku, niż obfitość.

Prowadzący uwielbia własnoręcznie piec chleb oraz wyjątkowym szacunkiem darzy miód. Nie toleruje herbaty ekspresowej w torebkach, więc szafki kuchenne pełne są liściastej herbaty ze wschodu. Jednym z ulubionych produktów gwiazdora jest tradycyjny góralski oscypek, który najczęściej zjada na surowo.

Ostrzeżenie dla wszystkich. Polacy masowo kupują niebezpieczny produktOstrzeżenie dla wszystkich. Polacy masowo kupują niebezpieczny produktCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niespodziewana awantura pod Ministerstwem Sprawiedliwości. Poszło o tęczową flagę, na miejscu jest służba więzienna
  2. Przywracają kwarantannę, padły ostre słowa premiera. Kraj, w którym mieszka wielu Polaków
  3. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  4. 17-letnia córka Przybylskiej nie jest podobna do mamy. Jej tata skasował w pośpiechu zdjęcie, mamy je, ulubione danie nastolatki zaskakuje
  5. Odstrasza mszyce nietypowym specyfikiem. Niektórzy nie wiedza o jego istnieniu, a jest pod ręką
  6. Świetna wiadomość dla wielu Polaków od TVP. Już dziś stacja pokaże wydarzenie, na które wszyscy czekają

Źródło: fakt, polskatimes

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł