50 groszypikist / licencja: CC0

Na emeryturze możesz prawie nie płacić za jedzenie, a poczujesz się 20 lat młodziej. Wszystko dzięki 1 trikowi

Niska emerytura nie musi być przeszkodą do jadania sycących i pożywnych posiłków. Dzięki wyjątkowemu sposobowi, możesz zmniejszyć swoje wydatki na produkty spożywcze wielokrotnie. Przy okazji nasza dieta będzie ciekawsza niż kiedykolwiek.

Kwoty jakie starsi ludzie otrzymują w ramach przelewu z podpisem emerytura, dla wielu oznaczają ciągłe zaciskanie pasa. Niedawno pisaliśmy, w jaki sposób żywi się pani Wanda, której na codziennie wydatki zostają właściwie drobne. Podobny los spotka tysiące starszych obywateli każdego dnia. Całe szczęście istnieje interesujący sposób na oszczędzanie na jedzeniu, przy jednoczesnym spożywaniu ogromnych porcji pysznych dań o dowolnej porze.

Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliZobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliCzytaj dalej

Niska emerytura nie musi oznaczać ubogiej diety

Dieta zupowa szturmem zdobywa serca kolejnych osób, które postanowiły ją wypróbować. Najlepsze jest to, że nie trzeba zupełnie znać się na gotowaniu, by na tej diecie być najedzonym. Wystarczy kilka sprawdzonych przepisów, z których możemy przygotować wielkie gary zupy. Dieta ta opiera się bowiem właśnie na jedzeniu wielu warzyw gotowanych na wywarach mięsnych bądź rybnych. Przez wielu jest uznawana za bardzo zdrową, ponieważ nie musimy się na niej głodzić, a porcje jakie spożywamy zależą tylko od nas.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragedia w sobotnie popołudnie. Akcja trwała 10 minut, ofiara miała przed sobą całe życie
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Szykuje się dymisja ministra edukacji? Zaskakujące słowa Piontkowskiego

Dieta zupowa zakłada spożywanie wszystkich posiłków w postaci płynów. Dzięki temu jest bardzo tania i przy dobrych zaplanowaniu zakupów wydajemy dosłownie kilka złotych dziennie i możemy chodzić najedzeni. Według dietetyków można bez przeszkód stosować ją nawet przez kilka tygodni. Do zup możemy dodawać, co nam się podoba: ryż, makaron czy kawałki mięsa. Jeśli mamy taką potrzebę, możemy na tej diecie jadać nawet 7 razy dziennie. O kalorie nie trzeba się martwić.

Dieta oparta na zupach może mieć ogromne zalety dla zdrowia. Pomaga w pozbyciu się toksyn z organizmu oraz pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Zupy są lekkie, pożywne i bardzo łatwo do trawienia przez organizm, dlatego poprawę samopoczucia zauważymy niemal natychmiastowo. Dzięki płynnej formie posiłków nie grozi nam przy okazji odwodnienie organizmu.

Ten sposób odżywania dla wielu osób stał się niezastąpiony. Dietę możemy stosować wiele razy w ciągu roku. Pamiętajmy jednak, by poważne zmiany w jadłospisie konsultować z lekarzem, który najlepiej doradzi nam w tej kwestii.

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokady
  2. Co się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w Polsce
  3. Wyśledzili Magdę Gessler. Nie miała doczepów ani makijażu, z ukrycia zrobili jej kompromitujące zdjęcie
  4. Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczom
  5. Rewelacyjne ogórki po kaszubsku. Zaskakują smakiem tak, że nie chce się sięgać po inne
  6. Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)

Źródło: fitness.wp

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł