Emerytura była dla niej nieubłagana/EAST NEWS, facebook.com/ania.bania.77920

Wygrała niesamowite sprzęty do kuchni. Nie spodziewała się horrendalnego rachunku, od razu pobladła

Emerytura winna być czasem odpoczynku i spokoju od życia pełnego wrażeń. Niestety, nie każdy emeryt może sobie na taki luksus pozwolić. Pewnej starszej pani powiedzieli, że wygrała świetny sprzęt kuchenny - gdy zobaczyła rachunek, od razu pobladła.

Emerytura stwarza dla wielu przestępców możliwość nadużycia zaufania. Wiadomo, że niektórzy starsi ludzie są bardziej empatyczni i podatni na manipulacje, dlatego wielu przestępców stara się wykorzystać ich podczas wyłudzeń. Złodzieje podają się za wnuczka czy kogoś bliskiego i przekonują starszych, żeby ci wspomogli ich finansowo. Tym razem pod pozorem losowania naciągnięta została starsza pani, która miała zapłacić horrendalną ilość pieniędzy.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Emerytura - emerytka oszukana na pokazie garnków

Emerytowana psycholog Anna dostała telefon, podczas którego zaproszono ją na pokaz bardzo drogich i ekskluzywnych produktów. Długo się nie zastanawiając poszła na spotkanie, na którym zaprezentowano jej wiele przedmiotów. Następnie okazało się, że wygrała między innymi 19-garnkowy zestaw kuchenny.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Zwłoki na plaży w Łebie. Znalazł je spacerowicz
  2. Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach
  3. Polski lek na koronawirusa wystartował. Właśnie ruszyła produkcja

- Na koniec spotkania było losowanie. Okazało się, że wygrałam główną nagrodę, która składała się z materaca, odkurzacza wodnego, 19-częściowego zestawu garnków oraz maty do gimnastyki. Ucieszyłam się, bo nigdy nie wygrałam czegoś, co miałoby taką wartość - tłumaczy pani Anna portalowi Finanse WP.

Niestety, później okazało się, że podpisując papiery złożyła podpis na umowie zakupu przedmiotów, o łącznej wartości około 11 tysięcy złotych. Po powrocie do domu opowiedziała o wszystkim mężowi, który bardzo się zdenerwował.

- Wtedy zrozumiałam, jak głupio postąpiłam. Byłam oszołomiona, nie pomyślałam, że za wygrane przecież się nie płaci - wyjaśnia Anna.

Po ponownym skontaktowaniu się z przedstawicielem firmy kobieta usłyszała, że może dostać rabat o wysokości 50%, lecz nie może odstąpić od umowy, ponieważ produktu objęte były promocją.

- Uważam, że przedstawiciel tej firmy wprowadził mnie w błąd, wykorzystał moją dobrą wiarę i zaufanie - uważa emerytka.

Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyBiedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ostre starcie prowadzącego "Pytanie na śniadanie" za kulisami imprezy. "Porozmawiam o tobie z zarządem"
  2. Spacerował po plaży w Łebie. Nagle dokonał druzgocącego odkrycia. Wezwał policję
  3. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  4. Zdarza się nawet doświadczonym. Ogromny błąd podczas kiszenia ogórków, przez który są do wyrzucenia
  5. Media ostrzegają. Jest w każdej Biedronce i Lidlu, niestety większość Polaków zjada je 2 razy dziennie
  6. Piotr Żyła runął na chodnik i leżał jak długi. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Źródło: Finanse WP

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł