Emerytura - co na niej będzie robił Krzysztof Krawczyk?TRICOLORS/East News

Widok będzie wprawiał w osłupienie. Krzysztof Krawczyk wyjawił swoje plany

Emerytura jest upragnionym czasem dla wielu seniorów. Krzysztof Krawczyk również należy już do tego grona. Mało kto spodziewałby się tego co zamierzał robić gwiazdor polskiej estrady po zakończeniu kariery. Jego słowa zwalają z nóg. Nawet najwierniejsi fani będą zaskoczeni.

Krzysztof Krawczyk jest jednym z tych artystów, któremu emerytura nie jest po drodze. Wszystko za sprawą fanów, którzy wciąż go uwielbiają i liczą na coraz to kolejne występy artysty. Takiemu popytowi nie sposób odmówić. W związku z tym Krzysztof Krawczyk nadal jest aktywny zawodowo. Jak widziała mu się emerytura jeszcze kilkanaście lat temu?

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Emerytura Krzysztofa Krawczyka

Nawet gwiazdom marzy się emerytura. Krzysztof Krawczyk miał jasno określony plan. Jednak, póki co został on ewidentnie odsunięty na dalszy plan. Portal Fakt przytoczył wywiad z piosenkarzem sprzed blisko 17 lat. Krzysztof Krawczyk jednoznacznie opowiedział w nim jaka emerytura mu się marzy.

Najprawdopodobniej nikt nie podejrzewał, że emerytura Krzysztofa Krawczyka polegałaby na serwowaniu napojów i prowadzeniu własnego biznesu. Mowa o salonie kosmetycznym, w którym zatrudniałby specjalistów od manicure oraz masażu. Jak swój pomysł opisał Krzysztof Krawczyk?

Dzisiaj grzeje:

  1. Nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować, powód jest poważny
  2. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  3. Rząd chce wprowadzić nowy podatek. Eksperci: Katastrofa

Emerytura jak marzenie

- Lubię, jak fryzjer chodzi wokół moich włosów. Odpoczywam, gdy ktoś robi mi manicure, czasem nawet przy tym zasypiam. Lubię dobry masaż. Solarium raz na tydzień też na pewno nikomu nie zaszkodzi. Ja w takim salonie mógłbym podawać soki, kawę czy herbatę. Ceny? Na pewno nie byłyby zbyt wysokie. Można by też kupić moją płytę czy kasetę. Byle się nie sparzyć - powiedział Krzysztof Krawczyk w rozmowie z dziennikiem Fakt. Nie da się ukryć, że niejednej osobie marzyłaby się taka emerytura. Gwiazdor podający napoje bez wątpienia wprawiałby klientów w osłupienie.

Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaKiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jedna część kurczaka nie nadaje się na rosół. Nadal wiele osób popełnia ten sam błąd
  2. Zrobiły sobie zdjęcie nad pięknym jeziorem. Gdy je obejrzały z bliska, zobaczyły straszliwą rzecz
  3. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  4. Odkryto kolejne fenomenalne zastosowanie obierków z ogórka. Efekty widać po kilku minutach
  5. Kojarzysz roślinę ze zdjęcia? Niesamowite, jak cenny dla zdrowia jest napar z jej liści
  6. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)

Źródło: Fakt24

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł