Ewa Sałacka - jej córka wygląda olśniewająco
instagram.com/_matyldd/

Ewa Sałacka umarła 14 lat temu po wypiciu soku. Dzisiaj jej córka zachwyca urodą, mamy zdjęcie z restauracji

Ewa Sałacka w tragiczny sposób zmarła 14 lat temu po wypiciu soku. Dotarliśmy do zdjęcia jej córki, która je posiłek w restauracji. Córka Sałackiej zachwyca urodą.

Ewa Sałacka w 2006 roku tragicznie zmarła i pozostawiła 12-letnią wówczas córkę Matyldę oraz męża Witolda Kirsteina. Aktorka znana była z filmów takich jak: "07 zgłoś się", "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Och Karol", "Tygrysy Europy", czy "Pierwsza miłość". Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi Polakami, miała wtedy tylko 49 lat. Do sieci wyciekły zdjęcia jej dorosłej już córki, która stołuje się w restauracji.

Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemPoszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemCzytaj dalej

Ewa Sałacka - jej córka bardzo ją przypomina

Ewa Sałacka zmarła w bardzo tragicznych okolicznościach. Aktorka była uczulona na ukąszenie osy, dlatego ugryzienie tego owada mogło skończyć się dla niej w najgorszy sposób. Z tego powodu pod ręką zawsze miała specjalny lek, który na wypadek ugryzienia mógł zostać szybko zaaplikowany. Niestety, 14 lat temu nie zdążyła go użyć. W napoju który piła pływała osa i użądliła ją w przełyk. W wyniku wstrząsu anafilaktycznego aktorka zmarła.

Matylda Kirstein miała wtedy tylko 12 lat, więc takie doświadczenie było dla niej bardzo traumatyczne. Na szczęście mogła liczyć na ogromne wsparcie najbliższych, taty Witolda Kirsteina i babci Barbary Sałackiej. - Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci - wypominała w 2016 roku w wywiadzie udzielonym magazynowi "Rewia".

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
  2. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  3. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?

Obecnie Matylda ma 25 lat, skończyła studia i nie planuje iść w ślady swojej mamy. Kobieta stara się unikać dużego zainteresowania mediów. Mimo wszystko, od czasu do czasu, wrzuca zdjęcia na swojego Instagrama, na których prezentuje się nad wyraz pięknie. Trzeba przyznać, że bardzo wdała się w mamę i wyjątkowo ją przypomina. Poniżej prezentujemy jedno z jej zdjęć jak spędza wolny czas w jednej z warszawskich restauracji.

Zdjęcie córki Sałackiej

instagram/@_matyldd

Najlepsze newsy:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat
  3. 22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata
  4. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  5. Zofia oszczędzała na wszystkim, pieniądze wysyłała dorosłym dzieciom. Okropnie się jej "odwdzięczyli"
  6. Próbowała wielu przepisów na ciasto drożdżowe, ale tylko jeden jest hitem. Pochodzi z zeszytu babci
  7. Skandaliczne informacje. Legenda sportu zawieszona na długie lata, dopuścił się zatrważającego czynu

Źródło: viva


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł