Ewa Wachowicz w słonecznej ChorwacjiInstagram.com/ewawachowicz

Ewa Wachowicz pozowała do zdjęcia, nagle wiatr podwiał jej sukienkę. Mamy fotkę, pokazała za dużo?

Ewa Wachowicz na początku swojej kariery była modelką i pomimo mijających lat ciągle zachwyca urodą. Ze swoimi fanami dzieli się licznymi zdjęciami, na których ochoczo prezentuje swoja urodę. Najnowsze zdjęcie pokazuje ją w pełnej krasie.

Ewa Wachowicz jest wielką gwiazdą. Pomimo upływu lat dalej udziela się w polskim show-biznesie. Jednym z jej podstawowych narzędzi do kontaktowania się z fanami jest Instagram, na którym możemy podziwiać wiele zdjęć i filmików. Dzisiaj udostępniła zdjęcie, na którym odkryła sporo ciała. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy aby nie przesadziła.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Ewa Wachowicz - modelka, dziennikarka, blogerka kulinarna

W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. W ciągu następnych kilku miesięcy otrzymała tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata. Obecnie ma 49 lat i nadal zachwyca swoja formą. Wachowicz uwielbia zaskakiwać i szokować swoich fanów, więc dzisiaj wrzuciła zdjęcie z sesji zdjęciowej. Obserwujący nie bez powodu porównują ją do Marylin Monroe, ponieważ fotka Wachowicz "przywiewa" na myśl kultowe zdjęcie zagranicznej piękności.

Dzisiaj grzeje:

Na zdjęciu pani Ewa prezentuje swoje nogi, burzę rozwianych blond włosów oraz szeroki uśmiech. Najwięcej uwagi przyciągają nogi, które wywołują ogromne emocje wśród komentujących. Ci nie mogą się powstrzymać i gęsto ślą jej pochwały i gratulacje utrzymania takiej formy.

W czym tkwi sekret takiego wyglądu? Ewa Wachowicz propaguje zdrowy tryb życia, zbilansowaną dietę i dużo ruchu. Jeśli więc chcecie w jej wieku wyglądać jak ona, stosujcie się do jej zaleceń.

Ewa Wachowicz w Chorwacji

instagram.com/@ewawachowicz

Najlepsze newsy:

Źródło: instagram.com/ewawachowicz

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł