Ewa Wachowicz i nowy członek rodzinyInstagram / ewawachowicz

Wow, Ewa Wachowicz ma powody do radości. Do jej rodziny dołączył nowy członek

Ewa Wachowicz to bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych gwiazd polskiego świata kulinariów. Jej program śledzi wielu odbiorców. Dziennikarka regularnie dzieli się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawny wpis, który zamieściła Ewa Wachowicz wywołał nie lada zaskoczenie. Gwiazda potwierdziła, że jej rodzina powiększyła się o nowego członka. W czym rzecz?

Nie da się ukryć, że Ewa Wachowicz wzbudza spore zainteresowanie. Potwierdza to chociażby fakt, że samym Instagramie śledzi ją ponad 140 tysięcy osób. Fani mogą obserwować tam kulisy pracy podczas nagrań programu oraz niektóre ujęcia pokazujące życie prywatne gwiazdy. Jedno z ostatnich zdjęć wzbudziło sporo emocji wśród użytkowników platformy społecznościowej.

Kasia Zielińska pokazała luksusowe wnętrza swojego domu. Takiej kuchni nie ma żadna inna gwiazdaKasia Zielińska pokazała luksusowe wnętrza swojego domu. Takiej kuchni nie ma żadna inna gwiazdaCzytaj dalej

Ewa Wachowicz i nowy członek rodziny

W życiu każdego człowieka przychodzi ten dzień, w którym rodzina ulega powiększeniu. Okazuje się, że Ewa Wachowicz również niedawno tego doświadczyła. Podobnie jak większość osób zdecydowała się na uwiecznienie tego faktu. Zdjęcie zostało umieszczone na Instagramie gwiazdy. Jednak wzbudziło ono mieszane uczucia wśród fanów. Niektórzy nie podzielali entuzjazmu Ewy Wachowicz.

Okazało się, że Ewa Wachowicz zapozowała do zdjęcia z małym pytonem królewskim, którego zakupiła jej córka. Gwiazda przyznała, że polubiła to zwierzę. Radość, którą można dostrzec na zdjęciu jest tego idealnym potwierdzeniem. Jak Ewa Wachowicz opisała to bliskie spotkanie z wężem?

Dzisiaj grzeje:

  1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
  2. Niebywałe zmiany w Lidlu i Biedronce. Klienci nie kryją zaskoczenia decyzjami zarządu ulubionych sklepów
  3. Od 2021 roku nowy obowiązek na zakupach. Wprowadzić go będą musiały nawet najmniejsze ze sklepów

Pyton królewski w rodzinie Ewy Wachowicz

- Same niespodzianki. Kochana córeczka zakupiła pytona królewskiego. Dałam się namówić na "bliskie spotkanie". Chyba zmienię zdanie o wężach - Napisała Ewa Wachowicz pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. Co o nowym członku rodziny sądzą użytkownicy?

Niektórzy z użytkowników Instagrama stwierdzili, że zwierzę jest zachwycające i podzielali entuzjazm Ewy Wachowicz. Inni gratulowali jej odwagi. Jednak część osób była krytycznie nastawiona do pomysłu zakupu pytona królewskiego. Uzasadniali to przekonaniem, że takie zwierzę nie powinno być trzymane w domu. Co sądzicie o takim pupilu?

Ewa Wachowicz i nowy członek rodziny

Instagram / ewawachowicz

Najlepsze newsy:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Nagle Kinga Duda otrzymała zadanie specjalne. Czy uda jej się sprostać?
  3. Poważne zmiany na mapie Polski już jesienią? Rząd pracuje nad zaskakującą ustawą
  4. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  5. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  6. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  7. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci

Źródło: Instagram / ewawachowicz

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł