Ewa Wachowicz
Instagram / ewawachowicz

Zakochana Ewa Wachowicz nie posiada się ze szczęścia. Wiadomo, kim jest jej partner

Ewa Wachowicz w końcu wyjawiła prawdę fanom. Gwiazda wyjawiła prawdę o swoim partnerze, wywołując gorące zainteresowanie swoich wielbicieli. Fani Ewy są przejęci informacją, czym zajmuje się ukochany ulubionej gwiazdy.

Ewa Wachowicz w polskich show biznesie jest obecna już od kilku dekad. Charyzmatyczna gwiazda od lat przyciąga ogromną uwagę widzów. Mimo swojego statusu i zainteresowania, jakie wzbudza, niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Swoją rozpoznawalność Ewa Wachowicz buduje przede wszystkim na ciężkiej pracy. Swoje dni spędza nie tylko na nagraniach do programu "Ewa gotuje" czy "Top chef", ale także prowadząc swoją restaurację. W jej grafiku znajduje się więc niewiele czasu na brylowanie w mediach i chwalenie się prywatnym życiem. Mimo zabieganego trybu życia, Ewa podzieliła się z fanami wyznaniami na temat związku. Nikt nie spodziewał się, ze jej wybranek także jest uznanym artystą.

O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losO mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losCzytaj dalej

Ewa Wachowicz opowiada o swoim związku

Ewa Wachowicz doskonale wie jak dochować tajemnicy. Ze swoim obecnym partnerem jest już 6 i pół roku, a nadal wielu fanów żyje w wielkiej nieświadomości o jego istnieniu. Ostatnio para postanowiła wybrać się na zagraniczne wakacje do Chorwacji. W bajkowym otoczeniu lazurem morza zapomnieli o powściągliwości. Na mediach społecznościowych Ewy mogliśmy podziwiać roześmianą gwiazdę na tle pięknych okoliczności przygody. Na wakacje gwiazda wybrała się w ukochanym, którego tożsamość do tej pory dla wielu była owiana tajemnicą.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  2. Ruszają masowe "kontrole", zapukają do milionów Polaków. Jeśli się nie zgodzisz, słono zapłacisz
  3. Była w kościele, na dyskotece i robiła zakupy. Miała koronawirusa. Pilnie szukają osób z północy Mazowsza

Partnerem Ewy Wachowicz jest Sławomir Kowalewski, kompozytor, autor tekstów piosenek i prowadzący własną audycję w Radiu Kraków. Para zapałała do siebie uczuciem dzięki wspólnej pasji do sportu. Obydwoje uwielbiają wspinaczkę górską, a Ewa przed laty zdobywała szczyty takie jak Kilimandżaro, Mont Kenya, Mont Blanc czy Elbrus. Od 2015 roku zakochani mieszkają w domu Ewy Wachowicz na krakowskiej Woli. Dziś są dla siebie bliscy jak rodzina, a ich najbliżsi w pełni popierają ich związek. Mama Sławka bardzo chciałaby, aby para stanęła na ślubnym kobiercu, lecz póki co wygląda na to, że nie śpieszą się z powiedzeniem sakramentalnego "tak".

Ewa Wachowiczfot: Ewa Wachowicz na wakacjach /Instagram / ewawachowicz

Najlepsze newsy:

   1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
   2. Możesz dostać prawie 3 tys. zł, już ostatnia szansa. Inaczej "dudowe" przejdzie ci koło nosa
   3. Rząd znów zdecydował o przywróceniu kwarantanny po powrocie do kraju. W. Brytania przywraca restrykcje
   4. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
   5. Do Biedronki weszli we dwóch, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Zostali nagrani przez kamery monitoringu
   6. Domowa szarlotka z papierówek zachwyca obłędnym smakiem. Kruche ciasto nie ma sobie równych
   7. Justyna Żyła została zapytana o to, czy planuje mieć jeszcze dzieci. Piotr będzie zszokowany, gdy usłyszy jej słowa (WIDEO)

Źródło: Pomponik


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł