Fajniaki - jak szybciej zdobyć naklejki?Scena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale ZABAWOWO I FAJOWO

Cwany, nieznany niemal nikomu sposób. Zdobędziesz mnóstwo naklejek na Fajniaki

Nie da się ukryć, że Fajniaki ze sklepów Biedronka robią prawdziwą furorę wśród klientów. Okazuje się, że istnieje prosty sposób na zdobycie większej liczby naklejek. Każdy komu marzą się własne Fajniaki powinien o tym wiedzieć.

Fajniaki bez wątpienia są nie lada atrakcją dla osób robiących zakupy w sklepach Biedronka. Można je dostać dzięki zbieraniu naklejek. Już teraz przekonaj się jak zwiększyć ich liczbę. Warto o tym pamiętać podczas najbliższych zakupów.

Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądNie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądCzytaj dalej

Cwany sposób na Fajniaki

Bez wątpienia Fajniaki są pożądane przez klientów sieci Biedronka. Ostatnio wspominaliśmy o weekendowej akcji pozwalającej na szybsze zdobycie maskotek. Okazuje się, że nawet poza okresem promocyjnym możemy otrzymać większą liczbę naklejek. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Fajniaki możemy otrzymać bezpłatnie. 60 zebranych naklejek upoważnia do otrzymania jednego pluszaka. Za zakupy w wysokości 50 złotych zyskujemy jedną naklejkę. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że jednorazowo możemy otrzymać nawet 5 naklejek. Zgodnie z regulaminem promocji sieci Biedronka wystarczy zastosować się do następujących wytycznych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

Co zrobić, aby szybciej otrzymać Fajniaki?

Same zakupy za minimum 50 złotych sprawią, że otrzymamy jedną naklejkę. Kolejną dostaniemy wówczas, gdy skorzystamy z karty "Moja Biedronka". Jeżeli zakupimy produkt oznaczony znakiem "Kupuj co polskie" zyskamy dodatkową naklejkę. Podobnie stanie się również wtedy, kiedy kupimy owoc lub warzywo. Ponadto wybranie produktu z oferty specjalnej o minimalnej wartości 10 złotych także przyczyni się do otrzymania nadprogramowej naklejki. Nie da się ukryć, że są to niezwykle istotne informacje dla osób polujących na Fajniaki. Prezentację maskotek można znaleźć na YouTube na kanale ZABAWOWO I FAJOWO.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Za rachunki zapłacimy więcej, wdrożą nową opłatę. Ściągną 5,4 mld zł rocznie
  2. Ważył ledwie 13-kilogramów, trzymali go pod schodami i głodzili. 5-latek cudem uratowany z rąk okrutnych opiekunów
  3. Anię zamurowało podczas grzybobrania. Zajrzała do czarnej dziury w ziemi i nie mogła uwierzyć własnym oczom
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródła: Pomysłodawcy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł