Familiada ponownie wywołała zaskoczenieTRICOLORS/East News; Pixabay / czhanny

W Familiadzie padło pytanie o cynamon. Uczestnicy nie dowierzali, gdy zobaczyli odpowiedź ankietowanych

Familiada jest jednym z najbardziej kultowych teleturniejów. Czasami uczestnicy muszą odpowiadać na pytania związane ze sztuką kulinarną. Tym razem obie drużyny musiały wskazać, do czego dodaje się cynamon. Okazało się, że ryż ze śmietaną nie znalazł się wśród odpowiedzi ankietowanych.

Familiada od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie często mogli obserwować potyczki drużyn, których członkowie usiłowali odpowiedzieć na pytania tak samo, jak ankietowani. Mało kto spodziewałby się, że cynamon może być problematycznym zagadnieniem.

W programie Familiada padło kulinarne pytanie

Familiada jest absolutnym klasykiem, jeżeli chodzi o programy telewizyjne. Ciężko znaleźć teleturniej, który byłby emitowany przez tak długi czas. Niektórzy widzowie mogą być zaskoczeni faktem, iż Familiada gości w telewizji już od 27 lat.

Program Familiada obfituje w najróżniejsze pytania. Siłą rzeczy część z nich musi dotyczyć zagadnienia, jakim są kulinaria, które stanowią istotny element życia wielu osób. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, jaki problem sprawiło mleko. Tym razem zagwozdką okazał się cynamon.

Zgodnie z doniesieniami portalu WP Teleshow w programie Familiada uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniem o cynamon. Ich zadaniem było wskazanie potraw i napitków, do których dodaje się tę przyprawę. Większość z odpowiedzi nie sprawiła większych problemów.

Youtuber ocenił żywność ze sklepu Rydzyka. Wielkie zaskoczenie gwarantowane, nikt się nie spodziewałYoutuber ocenił żywność ze sklepu Rydzyka. Wielkie zaskoczenie gwarantowane, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Na słynnej tablicy z teleturnieju Familiada pojawiły się odpowiedzi takie jak kawa, szarlotka, grzaniec, ciastka cynamonowe i piernik. Jedna z drużyn nie była w stanie trafić w ostatniego smakołyku. Szansę otrzymali przeciwnicy.

Cynamon stał się problemem uczestników programu Familiada

Pyszny cynamon wpływa na smak wielu dań. Sprawdza się on również w przypadku domowych medykamentów. Niedawno wspominaliśmy o tym, jak przygotować babciny specyfik na wszelkie infekcje. Jednak drużyna, która miała wskazać ostatnią odpowiedź, zdecydowała się na coś innego.

Uczestnicy teleturnieju Familiada mieli twardy orzech do zgryzienia. Tylko jeden z członków drużyny wskazał ryż ze śmietaną. Faktycznie często wzbogaca się ten smakołyk o cynamon. Ku zaskoczeniu wszystkich, ta odpowiedź nie znalazła się na słynnej tablicy.

Po wskazaniu odpowiedzi, drużyna Poldków usłyszała dźwięk oznaczający porażkę, a na tablicy pojawił się X. Karol Strasburger wyjaśnił, że ankietowani wskazali ryż z jabłkami. Niektórzy smakosze uznaliby to za równoznaczną odpowiedź.

Familiada rządzi się swoimi zasadami i odpowiedź drużyny Poldków była zbyt mało precyzyjna, aby uznać ją za prawidłową. W związku z tym uczestnicy musieli obejść się smakiem. Kto by pomyślał, że cynamon może sprawić takie problemy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: WP Teleshow

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł