Uczestnik FamiliadyYoutube / kanał: TroliK / kadr z programu Familiada

Wielka kompromitacja w Familiadzie. Strasburger zapytał o jedzenie i zastygł słysząc odpowiedź

Familiada poprzez lata swojej obecności na antenie ukazała wiele absurdalnych odpowiedzi. Ta z całą pewnością stanie się kanoniczna wśród najbardziej zabawnych skojarzeń uczestników. Nieprawdopodobne, co potrafi wymyślić zestresowany umysł.

Familiada gości w odbiornikach Polaków już od 1994 roku. Mimo upływu lat prosty teleturniej rodzinny cieszy się ogromną sympatią widzów, a perspektyw na jego zakończenie na razie brak. Przez ponad 25 lat emisji na ekranie oglądaliśmy wiele większych lub mniejszych porażek uczestników. Odpowiedzi niektórych zostały w pamięci widzów po dziś dzień. Nie sposób tu nie wspomnieć o klasyku gatunku: Więcej niż jedno zwierzę to? Lama. Fantazyjna odpowiedź tak przypadła do gustu widzów, że pamięć o niej przetrwała w odmętach internetu. Tym razem pytanie, które otrzymało absurdalną odpowiedź traktowało o jedzeniu. Pan odpowiadający na nie musiał być bardzo zestresowany.

Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćKsiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćCzytaj dalej

Familiada nie zawodzi

Zawsze możemy oczywiście gdybać, że my byśmy nigdy tak nie powiedzieli. Jednak pamiętajmy, że stres oraz obecność w telewizji potrafią namieszać w głowie nawet najbardziej skupionemu na grze uczestnikowi. Karol Strasburger sam słynie z nieco niezręcznych żartów rozpoczynających program, jednak to właśnie za te nie zawsze trafione kawały miliony widzów go uwielbiają. Dlatego dla porażki tego uczestnika także wykażmy nieco zrozumienia i miejmy nadzieję, że nie sprawdzał w praktyce swojej pamiętnej odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem
  2. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  3. Minister ogłasza program Maluch Plus, do rozdania 450 mln zł. Znamy już datę składania wniosków

Karol Strasburger podczas finałowej rundy zadał pytanie: Jedzenie, które rozpuszcza się pod wpływem temperatury to...? Oczywiście najbardziej oczywista odpowiedź to lody bądź masło, jednak myśli uczestnika powędrowały dużo dalej. Z niewiadomych przyczyn po sekundzie namysłów wypalił: dżem. Nie mamy pewności skąd mężczyzna z takim przekonaniem wybrał akurat tę odpowiedź. Jednak mamy nadzieję, że zdaje sobie sprawę, że rozwiązanie zagadki było dużo prostsze.

Najlepsze newsy:

  1. Rząd przywróci obostrzenia? Rzecznik przekazał wstrząsające wieści
  2. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  3. Tragedia w Mikołajkach. Niestety, nie było szans
  4. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  5. Zofia oszczędzała na wszystkim, pieniądze wysyłała dorosłym dzieciom. Okropnie się jej "odwdzięczyli"
  6. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  7. Marcin Gortat pochwalił się swoją ukochaną. Piękna Żaneta wygląda po prostu zniewalająco (FOTO)

Źródło: radiozet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł