Fasolkapixabay.com/ArtTower;pixabay.com/Insideout1

Kazał głodnej córce zjeść fasolkę z puszki. Nie przewidział konsekwencji

Fasolka prosto z puszki była jedyną rzeczą, którą zaproponował do zjedzenia ojciec swojej 9-letniej córce. Zajęty układaniem puzzli nie pomógł jej w otwarciu opakowania, z czym dziecko męczyło się przez 6 godzin. Tata dziewczynki opisał całą sytuację na Twitterze, uważając ją za zabawną. Nie spodziewał się ogromną fali krytyki ze strony internautów.

Fasolka z puszki jest posiłkiem, z którym będziemy kojarzyć pierwszą internetową aferę 2021 roku.Na Twitterze rozpętała się fala hejtu pod postem Johna Rodericka. To amerykański muzyk i twórca podcastów.

Mężczyzna w niedzielę wieczorem opowiedział obserwatorom o "momencie nauczki", który zastosował na swojej 9-letniej córce. Choć post miał mieć humorystyczny charakter, nie spotkał się z aprobatą internautów.

Określony mianem "bean dad" aktor stał się zatem jedną ze znienawidzonych postaci tego roku. Jego rodzicielskie doświadczenie sprawiło, że w kilkanaście godzin zyskał spore grono hejterów.

Fasolka z puszki dla 9-letniej córki

Cała sytuacja miała miejsce w niedzielę, kiedy muzyk układał puzzle. Jego córka przyszła powiedzieć mu, że jest głodna i chciałaby coś do jedzenia. Aktor kazał jej sięgnąć po fasolkę z puszki.

Widzisz dziwny osad na wierzchu herbaty? Prawie nikt nie wie, co naprawdę oznaczaWidzisz dziwny osad na wierzchu herbaty? Prawie nikt nie wie, co naprawdę oznaczaCzytaj dalej

- Wczoraj przyszła do mnie moja córka (9 lat) i powiedziała, że jest głodna. Byłem zajęty układaniem puzzli, więc powiedziałem jej, żeby zjadła fasolkę z puszki. Zapytała mnie "jak", jak to dzieci lubią mówić, gdy chcą, żebyś zrobił to ty. Powiedziałem jej, że musi otworzyć puszkę i wlać zawartość do garnka - czytamy na Twitterze. Dalsza część historii dotyczy pytania dziecka o to, w jaki sposób otworzyć puszkę.

- Przez chwilę walczyła i z wielkim, dramatycznym westchnieniem powiedziała: „Czy możesz po prostu otworzyć puszkę?” Ojciec Apokalipsy był zachwycony: to był moment na naukę - opisał historię John Roderick. Jak się okazuje, dziecko walczyło z puszką przez 6 godzin, nie dostając w tym czasie niczego innego do jedzenia. Kolejną kwestią pozostaje również samo otwarcie niebezpiecznego opakowania. To mogło skończyć się tragedią. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na to, co dajemy naszym dzieciom do jedzenia. O tragedii związanej z zatruciem pokarmowym pisaliśmy tutaj.

Reakcje internautów nie pozostawiają złudzeń

Pod postem posypała się masa nieprzychylnych komentarzy, które poddają ocenie praktyki ojca dziewczynki. Wśród komentarzy przeważają te, które dziwią się jego zachowaniu i określają je mianem skrajnie nieodpowiedzialnego.

- Wczoraj zadzwoniła do mnie córka i powiedziała, że ​​została porwana przez porywaczy. Zapytała, czy mógłbym wykorzystać mój szczególny zestaw umiejętności nabytych w ciągu bardzo długiej kariery, aby ją uratować. "Aha!" - pomyślałem. „Moment do nauki!” - zażartował jeden z obserwatorów.

Wśród komentarzy padły również stwierdzenia, że zachowanie ojca było chore, a dodatkowo, że powinien najpierw nakarmić swoje dziecko, a potem czegokolwiek uczyć. To jedna z tych sytuacji, kiedy niewinna historia, mająca przybrać formę żartu, przeobraziła się w prawdziwy ogień krytyki. Jednym z internetowych wpisów, który również nie cieszył się powodzeniem wśród internautów był wpis znanej blogerki na temat wychowywania dzieci. Informacje na ten temat znajdziecie tutaj.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: o2.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł