Frytki z McDonald's już nigdy nie będą takie samelolmania.pl

Klienci są oszołomieni, oburzeni i wściekli. Dziennikarz ujawnił jak powstają frytki z McDonald's, podał porażające szczegóły

Frytki z McDonald's uwielbia praktycznie każdy, rozpoznawalne na całym świecie czerwone opakowania z długimi i cienkimi chrupiącymi frytkami powodują, że ślinka sama cieknie. Do sieci wyciekły informacje na temat uprawy ziemniaków potrzebnych do wyprodukowania charakterystycznych frytek. Będziesz wściekły kiedy dowiesz się co potrzeba, abyś mógł je zjeść.

Frytki w McDonald's są niezastąpione. Ich jedyny w swoim rodzaju smak, długość oraz chrupkość są nie do podrobienia. Aby właściciele sieci mogli sprzedawać takie przysmaki najpierw należy wyhodować ziemniaki. Rolnicy sięgają po ekstremalne sposoby, aby ich uprawy wyrosły na jak najbujniejsze.

Rafał zamówił na wakacjach w Juracie obiad. Cena na paragonie za placki ziemniaczane porażaRafał zamówił na wakacjach w Juracie obiad. Cena na paragonie za placki ziemniaczane porażaCzytaj dalej

Frytki lepiej przygotowywać samodzielnie w domu

Wchodząc do restauracji o czerwono żółtej barwie do naszych nozdrzy od razu dociera zapach frytek oraz burgerów. Aromat smażonych ziemniaków unosi się we wszystkich lokalach i każdy kto tylko do niego wchodzi od razu chce je kupić i jak najszybciej zjeść. Możliwe, że po przeczytaniu poniższych informacji już nigdy po nie nie sięgniecie. Internauci, którzy poznali sposób uprawy ziemniaków są wściekli.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysyp fusy z kawy w ogrodzie. Pozbędziesz się bardzo uciążliwych szkodników
2.Za plażowanie zapłacisz nawet 30 proc. więcej. Ceny nad morzem wystrzeliły

Ziemniaki potrzebne do wyprodukowania specyficznych frytek nazywają się Russet Burbank. Ich hodowla jest wyjątkowo trudna, ponieważ bulwy mają tendencję do szybkiego psucia i chorób. Jednym z największych wrogów tych ziemniaków są mszyce, które są na tyle wytrwałe, że do ich pozbycia się rolnicy używają bardzo groźnego pestycydu o nazwie "Monitor". Według słów Michaela Pollana, który jest działaczem i profesorem dziennikarstwa na Berkeley Graduate School of Journalism, rolnicy po wykonaniu oprysku "Monitorem" nie wychodzą na pole przez 5 dni ponieważ boją się o własne zdrowie.

Zatrucie "Monitorem" objawia się następująco: podrażnienie płuc, krwawienie z nosa, trudności w oddychaniu, drętwienie lub osłabienie, nudności i wymioty, zaburzenia mowy, tachykardia czy nawet śmierć. Według Pollana udokumentowane są przypadki zatrucia pracowników sieci czy klientów, którzy spożyli zanieczyszczone pestycydem frytki.

Najlepsze newsy:

  1. Właśnie wydano ostrzeżenia najwyższego stopnia, dziś w Polsce będzie bardzo niebezpiecznie. Lepiej się przygotować, prognoza pogody nie rozpieszcza
  2. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  3. Lubisz surówkę z marchewki i jabłka? Popularność zdobywa jej odmieniona wersja, pomidory grają w niej główną rolę
  4. Nigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Jest cenna z 5 imponujących powodów
  5. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)

Źródło: lolmania.pl

Następny artykuł