Garnki od Magdy Gessler
Instagram / @magdagessler_official; Wikipedia / Jacek Halicki / CC BY-SA 4.0

Luksusowe garnki sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler do kupienia w Biedronce

Garnki są jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Okazuje się, że w sklepach Biedronka możemy dostać naczynia od Magdy Gessler. Zestaw pięciu garnków z czterema pokrywkami może być nasz za 149 złotych. Za dodatkową złotówkę dodatkowo dostaniemy patelnię.

Każdy smakosz wie, jak ważne są dobre garnki. Dzięki nim gotowanie może być o wiele prostsze. W związku z tym lepiej na nich nie oszczędzać. Od 22 lutego ruszyła oferta promocyjna w supermarketach Biedronka.

Garnki sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler

Bez wątpienia garnki odgrywają istotną rolę podczas przygotowywania rozmaitych potraw. Potrzebujemy ich, chociażby do zrobienia zupy. Warto sięgnąć po przepis na krupnik w wyjątkowej odsłonie. Tym razem garnki możemy dostać w supermarketach Biedronka.

Garnki od Magdy Gessler można uznać za luksusowe. Nie od dziś wiadomo, że restauratorka przykłada dużą wagę do wyposażenia kuchni. Zwraca na nią uwagę w wielu odcinkach Kuchennych Rewolucji.

W sklepach Biedronka dostaniemy garnki MIO. Cena zestawu wynosi 149 złotych.Niektórym może wydawać się wysoka, jednak warto zauważyć, że za nią otrzymujemy pięć garnków i cztery pokrywki. Niekiedy takie pieniądze możemy zapłacić za jedno naczynie.

Rozpływające się w ustach steki w restauracji w DubajuRozpływające się w ustach steki w restauracji w DubajuCzytaj dalej

Do 10 marca będzie obowiązywała niecodzienna promocja. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie sieci Biedronka, kupując garnki w zestawie, za symboliczną złotówkę możemy otrzymać cenny upominek, który przyda się w kuchni.

Garnki z wartościowym dodatkiem

Okazuje się, że zaopatrując się w garnki od Magdy Gessler, możemy otrzymać za złotówkę patelnię o średnicy 28 cm. Jej regularna cena wynosi 49 zł. W związku z tym promocję można uznać za niezwykle korzystną. Z pewnością skusi się na nią wielu smakoszy.

Garnki MIO charakteryzują się wysoką jakością. Portal Gotujmy donosi, że są one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyposażono je w nienagrzewające się uchwyty. Mają miarkę objętości. Natomiast pokrywki wykonano z hartowanego szkła.

Warto się śpieszyć, ponieważ garnki będą objęte promocją jeszcze tylko przez dwa tygodnie. Mogą się one nadać na prezent dla bliskich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kulinariami. Dobre garnki mogą zachęcić do podjęcia takiej aktywności.

Garnki to nie jedyna rzecz, którą przeceniono w sklepach Biedronka. Sieć supermarketów regularnie zaskakuje nas swoimi promocjami. Godne uwagi są te dotyczące kapusty i ziemniaków. Z pewnością w najbliższym czasie warto odwiedzić Biedronkę.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Gotujmy; Biedronka.pl

Zapraszam na nasz Instagram

Następny artykuł