GIS ostrzegasmakosze.pl

Straszna wiadomość GIS sprzed chwili. Jest w nich szkło, martwe szkodniki i pleśń, nie jedzcie ich pod żadnym pozorem

GIS przekazał wyjątkowo niepokojące informacje. Każdy powinien mieć się na baczności. Uwielbiany produkt spożywczy jest niezwykle niebezpieczny. Wykryto w nim szkło, szkodniki i pleśń. Czego należy się wystrzegać?

Ostrzeżenie wydane przez GIS warto wziąć sobie do serca. Niestety, kolejny raz na półkach sklepowych pojawił się produkt, który pod żadnym pozorem nie nadaje się do konsumpcji. Konsekwencje mogą być opłakane.

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyByła żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyCzytaj dalej

GIS ostrzega przed niepozornym produktem

Nagłe komunikaty wydawane przez GIS nigdy nie oznaczają niczego dobrego. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Smakołyk uwielbiany przez wielu Polaków okazuje się niebezpieczny. Jakie nieprawidłowości znalazł w nim GIS?

- W związku ze skargą konsumenta Państwowa Inspekcja Sanitarna pobrała do analizy próbki produktu określonego poniżej. Na podstawie oceny laboratoryjnej w produkcie stwierdzono: w 3 z 4 pobranych próbek obecność pleśni, w 2 z 4 próbek obecność zanieczyszczeń biologicznych (martwe, zasuszone szkodniki), natomiast w 1 z 4 próbek obecność czterech odłamków szkła - wyjaśnił GIS na swojej stronie internetowej. Jakie produkt jest niebezpieczny?

Dzisiaj grzeje:

  1. Spektakularne doniesienia o ogórkach kiszonych. Niesamowite, co zawierają, działanie spodoba się każdemu
  2. Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcje
  3. Masz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywczą

W czym czai się zagrożenie?

- Produkt: Buraczki wiórki Lewiatan, 290 g. Wyprodukowano dla: Lewiatan Holding S.A. przez P.P.H.U. "Frutico", Export-Import, Szczepan Stanik, ul. Leśna 11, 98-330 Nowe Gajęcice. Numer partii: 15.07.2021/B Data minimalnej trwałości: 15.07.2021 - napisał GIS w swoim oświadczeniu. Cała partia produktu została już dostarczona do odbiorców. Aktualnie trwa jego wycofywanie. Każdy kto posiada go w domu powinien zaniechać jego spożywania.

Smutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnięSmutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnięCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jedni dostają 500 plus, ich czeka 500 minus. Niejasne regulacje mogą doprowadzić do szału
  2. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  3. Bułgarska surówka z kapusty i papryki jest prawdziwą skarbnicą witamin. Chrupiący przysmak wesprze naszą odporność
  4. Całkowity brak szacunku do jedzenia? Gessler wywaliła na podłogę pełen talerz wściekle krzycząc
  5. Najprostsze i najszybsze ciasto świata. Potrzeba tylko 2 składników, rozpływa się w ustach
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

Źródła: gov.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł