GIS ostrzega Polakówsmakosze.pl

Z ostatniej chwili: System Wczesnego Ostrzegania alarmuje Polaków, nie jedz ich, nie dodawaj do ciast, wyrzuć lub zwróć

GIS przekazał wyjątkowo niepokojące wieści. Wszyscy powinniśmy unikać uwielbianego produktu spożywczego. Od tego może zależeć nasze zdrowie. Jakie informacje zostały przekazane do Systemu Wczesnego Ostrzegania o Niebezpiecznej Żywności i Paszach?

Nie da się ukryć, że pilne informacje przekazywane przez GIS nie napawają nigdy optymizmem. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Niebezpieczny produkt często jest traktowany jako przekąska lub dodatek do ciast.

Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechuWysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechuCzytaj dalej

GIS wydał ważne ostrzeżenie

Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się, że ostrzeżenia GIS są niezwykle ważne. Wiele razy pozwalały nam uchronić się przed zatruciem lub nawet śmiercią. Teraz GIS przekazał niepokojące informacje dotyczące uwielbianej mieszanki studenckiej.

GIS jak zawsze w takich przypadkach zdecydował o wycofaniu potencjalnie niebezpiecznego produktu. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Radio ZET, Niemcy przekazały do Systemu Wczesnego Ostrzegania o Niebezpiecznej Żywności i Paszach, że partia rodzynek wyprodukowanych w Chile zawiera iprodion. Jest on szkodliwym pestycydem. Których mieszanek studenckich musimy unikać?

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie sięgniesz już po żaden inny, najzdrowszy sok pod słońcem zapewni ci długowieczność. Wystarczy szklaneczka dziennie
  2. Wprowadzono stan alarmowy, część Polaków zagrożona. Sytuacja ciągle się pogarsza, lepiej nie wychodzić z domów
  3. Niesamowite działanie oleju z liści laurowych. Poznasz je i od razu pobiegniesz do sklepu

Przed czym ostrzega GIS?

Niebezpieczny produkt, przed którym ostrzega GIS to Mieszanka studencka HAPS 30g. Dystrybutorem jest Żabka Polska sp. z o.o. a numer partii i data ważności zostały określone jako 20000891 (18.10.2020), 20001326 (06.12.2020). Nie da się ukryć, że produkt ten jest uwielbiany przez wiele osób. W związku z tym wszyscy powinni mieć się na baczności.

Krystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicęKrystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
  2. Niektóre choroby zwiększają ryzyko cięższego przebiegu COVID-19. Cierpi na nie tysiące Polaków
  3. Robisz wszystko według przepisu, a ciasto ciągle pęka? Ania Starmach wyjaśnia jaki błąd masowo popełniają Polacy
  4. Cudowna przekąska na pochmurny dzień. Przepyszne pieczone ziemniaki po włosku
  5. Najtańszą sałatkę z 3 składników robi się w 3 minuty. Zastąp nią obiad, będziesz wniebowzięty
  6. Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewają

Źródło: Radio ZET

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł