godziny dla seniorówPixabay /StockSnap

Przykry incydent, seniorka wyproszona ze sklepu spożywczego, kobieta nie kryła łez. Ogromna pomyłka ekspedientki

Od zeszłego czwartku w większości sklepów obowiązują tzw, godziny dla seniorów. Rozwiązanie budzi skrajne emocje. Niektórzy, uważają je za strzał w dziesiątkę i wtedy chodzą na zakupy, inni są zdania że jest to niepotrzebne rozwiązanie. Kilka dni temu jednym sklepów spożywczych w Rzeszowie doszło do przykrego incydentu. Okazało się, że ekspedientka popełniła spory błąd.

Godziny dla seniorów obowiązują osoby od 60 roku życia. Mogą oni jako jedyni w sklepie zrobić zakupy spożywcze w godzinach 10 -12. Rozwiązanie budzi skrajne emocje. Niektórzy, jak pani Anna i pan Jerzy - 70-letnie małżeństwo z Warszawy nie kryje zadowolenia z wprowadzonej regulacji. "Dobrze, że się o nas myśli. Potrzebujemy takich godzin, bo jesteśmy w grupie najwyższego ryzyka. Cieszymy się z takiego przepisu." Niestety, zdarzają się głosy krytyki godzin dla seniorów. Dochodzi też do nieprzyjemnych incydentów.

Powiedziała synowej, co leży jej na sercu, teraz tłumaczy się w mediach. Fani nie dowierzają, wcześniej rozprawiała jedynie o luksusowej kuchniPowiedziała synowej, co leży jej na sercu, teraz tłumaczy się w mediach. Fani nie dowierzają, wcześniej rozprawiała jedynie o luksusowej kuchniCzytaj dalej

Przykry incydent podczas "godzin dla seniorów". Rozwiązanie budzi skrajne emocje.

Godziny dla seniorów budzą duże emocje nawet w najstarszej grupie. Niektórzy seniorzy sami przyznają, że wolą zrobić zakupy w godzinach porannych, a między 10 - 12 do sklepów najczęściej przychodzą m.in. matki z małymi dziećmi. Podobnego zdania jest Polska Izba Handlowa, która w wydanym oświadczeniu przekonuje, że nie są one trafionym pomysłem. "Sklepy w tym czasie były i ponownie będą niemal puste, bo z doświadczenia wiemy, że osoby starsze i tak kupują w różnych godzinach. Placówki handlowe przyniosą mniejsze dochody do budżetu z tytułu podatków." Kilka dni temu, w jednym ze sklepów spożywczych podczas godzin dla seniorów doszło do przykrego incydentu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Jest bardzo źle, trudno jej jeść i wykonywać najprostsze czynności
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje, wszyscy znaliśmy go z roli "Boczka" ze "Świata według Kiepskich". Kiedyś prowadził "Przewodnik Włóczykija"
  3. Pyszna obiadowa surówka z kapusty pekińskiej w zaledwie kilka minut. Zachwyty całej rodziny - gwarantowane

Portal Nowiny24.pl cytuje historię jednego ze swoich czytelników, który kilka dni temu robił zakupy spożywcze w jednym ze sklepów w Rzeszowie. "Dziś rano byłem świadkiem, jak młoda ekspedientka bardzo taktownie i uprzejmie próbowała wyprosić starszą kobietę. Ta oburzała się i krzyczała, czy teraz ona ma umrzeć z głodu." Okazuje się, że ekspedientka popełniła błąd i nie chciała obsłużyć osoby powyżej 60 roku życia po "godzinach dla seniorów". Starsze osoby mogą jednak robić zakupy poza wyznaczonymi godzinami i jak widać korzystają też z tej możliwości.

Niesamowity dodatek do kawy sprawia, że Małgorzata Rozenek zawsze wygląda olśniewająco. Od niego rozpoczyna każdy dzieńNiesamowity dodatek do kawy sprawia, że Małgorzata Rozenek zawsze wygląda olśniewająco. Od niego rozpoczyna każdy dzieńCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 200 tys. samochodów w Polsce z wykrytą usterką. 1/3 z nich to auta jednej marki
  2. Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika
  4. Udka pieczone z kapustą wychodzą delikatne, mięciutkie, smakują jak ambrozja. Przepis jest prześwietny
  5. Sok z kiszonych buraków jest niezwykle cenny dla zdrowia. Niebywałe, na co pomaga
  6. Zmarła 15 minut po trafieniu do szpitala. Tragiczna wiadomość obiegła media
  7. Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystko

źródło: finanse.wp.pl/ nowiny24.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł