Mateusz BorkowskiInstagram / big_borkowski_boy

Celebryta schudł 160 kg. Fani zamarli po jego słowach, dieta gwiazdy zmieniła się nie do poznania, kocha jeden produkt

Mateusz Borkowski znany z hitu ramówki TTV "Gogglebox" przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę. W krótkim czasie zrzucił całą nadwagę i teraz z dumą opowiada o swoich postępach. Niesamowite, jak teraz wygląda jego dieta. W emocjonalnym wpisie symbolicznie celebryta pożegnał swoje dawne wcielenie.

Mateusz Borkowski zasłynął jako Big Boy (duży chłopiec) w programie "Gogglebox", gdzie uczestnicy komentują programy telewizyjne. Mimo, iż formuła programu może nie wydawać się zachęcająca, stał się on prawdziwym hitem, a uczestnicy - rozpoznawalnymi celebryta. Mateusz przez większość sezonów wyróżniał się pokaźną tuszą, która poniekąd była jego znakiem rozpoznawczym. W pewnym momencie postanowił, że czas na zmianę dawnych nawyków. Jak sam mówi, próbował miliona różnych diet, jednak dopiero radykalny krok przybliżył go do największego celu czyli zdrowej sylwetki. Efekt był bardziej niż zadowalający, ponieważ udało mu się 240 kg zamienić na okrągłe 80 kg pojawiające się na wadze.

Polacy wstrzymali oddech po komunikacie Biedronki. Od jutra znowu się zaczniePolacy wstrzymali oddech po komunikacie Biedronki. Od jutra znowu się zacznieCzytaj dalej

Mateusz Borkowski z "Gogglebox" pożegnał dawnego siebie na zawsze

Pierwszym krokiem, który wykonał Mateusz była operacja zmniejszenia żołądka. O swojej decyzji opowiedział w wywiadzie dla Party.pl - operacja zmusza cię do tego, żeby zdać sobie sprawę ze skali problemu. I jest ostatecznością. Jak się ją zaprzepaści to już nic nie pomoże. Wtedy dopiero przy tylu wyrzeczeniach ludzie spinają cztery litery i zmieniają całe swoje życie, a przede wszystkim podejście do jedzenia. Mogę zapewnić jedno, po operacji, jak już przyzwyczaisz się do tych małych ilości i do tego czego ci nie wolno, to przestaje ci tego brakować. - wyznał. To właśnie zmniejszone łaknienie pozwoliło mu na odkrycie nowych, zdrowych smaków. Mateusz po swojej szokującej przemianie postanowił, że już nigdy nie wróci do dawnych nawyków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Media przekazały druzgocące informacje. Nic nie mogli zrobić, nie żyje
  2. Media donoszą o dramatycznym rozstaniu Haliny Mlynkovej. Jeszcze nie tak dawno chwaliła się, że uwielbia gotować dla męża
  3. Rząd odrzucił dzisiaj obniżkę, którą sam obiecał. Wszyscy jej oczekujący usłyszeli jedną odpowiedź

Swoją dietę także postanowił dokładnie opisać dla ciekawskich fanów - Moja dieta? Unikam sztucznych dodatków do żywności, produktów przetworzonych, oleju palmowego. Nie jem ziemniaków, produktów mącznych np. chleba, a z kasz to jadam tylko kaszę gryczaną i kaszę jaglaną. Mam „fazy” na różne produkty. Teraz na budyń z rodzynkami – 1,3 gr cukru w 100 gramach. Mogę jeść go non stop. Na przemian z pastą z serka wiejskiego, ryby, warzyw i musztardy - powiedział. Jak widać zdrowe żywienie wcale nie musi być monotonne.

Nowy styl życia gwiazdy "Gogglebox" tak do niego przylgnął, że Mateusz postanowił symbolicznie pożegnać swoje dawne wcielenie. Na swoim profilu na Instagramie, wstawił zdjęcie, które ma być dla niego ostatecznym zerwaniem z poprzednim wizerunkiem. Z naszej strony możemy tylko pogratulować mu samozaparcia i życzyć dalszych dietetycznych sukcesów.

Mateusz Borkowskifot: Instagram / big_borkowski_boy

Mateusz BorkowskiWielka przemiana Mateusza, fot: Instagram / big_borkowski_boy

Sekielski pokazał fanom swój tygodniowy jadłospis. 1 punkt jest szczególnie ważny, każdy powinien brać przykładSekielski pokazał fanom swój tygodniowy jadłospis. 1 punkt jest szczególnie ważny, każdy powinien brać przykładCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kaufland przekroczył wszelkie granice. Obsceniczna reklama pod ostrzałem
  2. Przed chwilą się zaczęło. Żywioł bezlitośnie uderzył w Polskę, gigantyczne zniszczenia
  3. Dzisiaj z półek Biedronki wyleje się morze słodyczy. Wystarczy mieć ze sobą 5 zł, by niesamowicie się obłowić
  4. Niestety, niemal wszyscy Polacy jedzą je każdego dnia. 7 Najbardziej rakotwórczych produktów w naszych kuchniach
  5. Używasz wody z kranu, robiąc ogórki kiszone? 1 okropny błąd i będą do niczego
  6. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób

Źródło: radiozet, party

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł